Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Aplikacja TQMsoft!

Aplikacja TQMsoft!

31.03.2023
Aplikacja TQMsoft!

Pobierz naszą aplikację TQMsoft i uzyskaj pierwszeństwo w rezerwacji miejsca  na szkolenie otwarte!

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym umożliwienia szybkiej, prostej i bezpośredniej opcji rezerwowania miejsc dla Uczestników szkoleń otwartych, przygotowaliśmy aplikację mobilną TQMsoft.

Pozwala ona na wyszukiwanie oraz filtrowanie dostępnych szkoleń otwartych pod kątem tematu i terminu.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu, następnie Dział Szkoleń skontaktuje się z Państwem, aby ustalić dalsze kroki.

 

 

Kliknij REZERWUJ w aplikacji, a my zajmiejmy się całą resztą!

Serdecznie zapraszamy do pobrania aplikacji!

Podobne w kategorii

Testuj bezpłatnie Vorne XL 810!

14.04.2023
Wypełnij formularz i testuj bez ograniczeń pełną wersję systemu Vorne XL. Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy link z dostępem do aplikacji wraz z dodatkowymi wskazówkami dzięki którym z łatwością sprawdzisz możliwości systemu.
Czytaj więcej

Zapisz się na spotkanie on-line

Zmienność rynku wymusza szybkie i zwinne działanie oraz dużą elastyczność operacyjną. Nikt inny jak otwarci na zmiany pracownicy mogą ją zapewnić. Czy zatem nie teraz jest najlepszy moment, żeby odpowiednio wyposażyć twoją kadrę w narzędzia zarządzania, leadership, soft skills oraz twarde inżynierskie i połączyć je w spójne programy Learning and Development : Akademi Menedżera , Akademii Lidera czy Akademii Trenera Wewnętrznego ? Znajdź odpowiedzi na powyższe pytania i dowiedz się więcej na bezpłatnym spotkaniu, na którym pokażemy przykłady zastosowania podejścia Learning and Development...
Czytaj więcej