Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Nowe logo i identyfikacja wizualna

Nowe logo i identyfikacja wizualna

13.04.2018
Nowe logo i identyfikacja wizualna

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi, oficjalnymi logotypami firmy TQMsoft.

"Postęp jest niemożliwy bez zmiany" G.B. Shaw. Chcemy rozwijać się nieustannie - jednym z kroków w tym kierunku jest nowe logo.

Celem zmian jest odświeżenie identyfikacji tak, by jak najlepiej odzwierciedlała cechy, dzięki którym nasz firma zawdzięcza swój rynkowy sukces – profesjonalizm, eksperckość oraz elastyczne podejście do Klienta.

Minione miesiące były dla TQMsoft czasem dynamicznego rozwoju. Firma TQMsoft to miejsce gdzie nasi Klienci zrealizują nie tylko potrzeby szkoleniowe, ale również mają dostęp do szerokiej oferty consultingowej, wdrożeniowej oraz technologii wspierających produkcję. TQMsoft to połączenie 22 letniej tradycji i eksperckiej wiedzy ze znajomością potrzeb dzisiejszego Klienta. Zmianie uległo logo oraz hasło przewodnie. Jesteśmy w trakcie dostosowywania do nowej identyfikacji wizualnej materiałów szkoleniowych, promocyjnych oraz oficjalnych dokumentów. Nowoczesna i spójna kolorystyka ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności brandu, jak i również zróżnicowanie w świadomości klientów rodzaju świadczonych usług. Za odświeżenie identyfikacji wizualnej odpowiada agencja Pleo design.

Poniżej prezentujemy Państu nowe logo firmy TQMsoft, oraz loga, którymi będą się posługiwały główne segmenty biznesowe.

 

Logo główne

TQMsoft

Dział Szkoleń

TQMsoft

Dział Rozwoju

TQMsoft

Dział Rozwiązań Inżynierskich

TQMsoft

Podobne w kategorii