Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

O nas

TQMSOFT - LET’S DESIGN & PROCESS… TO

TQMsoft to lider na rynku szkoleń i konsultacji, głównie dla branży produkcyjnej. Oferowane przez nas usługi są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie i trendy oraz wymogi rynkowe w branży produkcyjnej i usługowej.

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania z zakresu jakości i produktywności w postaci oprogramowania do zapewnienia jakości oraz narzędzia do optymalizacji wydajności produkcji.

 

Co oferujemy?

 • Szkolenia otwarte - w naszym portfolio znajdziesz szeroki wachlarz szkoleń m. in. z zakresu narzędzi jakości i zarządzania, metrologii, statystyki,  norm, auditów, logistyki oraz autorski program rozwijania kompetencji osobistych - PersonAll®.
  Szkolenia są prowadzone zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Poznaj ofertę szkoleń

 

 • Szkolenia zamknięte – dedykowane dla danej firmy i odpasowane do indywidualnych celów, oczekiwań i możliwości Klienta. Polecane szczególnie w przypadku większej ilości Uczestników do przeszkolenia. 
  Brzmi ciekawie? Napisz do nas, a opracujemy dla Ciebie szkolenie “szyte na miarę”. Dzięki współpracy z trenerami o wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu, w ramach szkolenia możesz skorzystać również z usług doradczych przy omawianiu konkretnych zagadnień.

Dowiedz się więcej

 

 • Program Kierunków Eksperckich - skorzystaj z gotowej ścieżki rozwoju kompetencji Pracowników w wybranym kierunku i specjalizacji.
  Przygotowaliśmy kompleksowy program szkoleniowy w kierunkach tj. lider lean, lider optymalizacji procesów, kontroler jakości i inne. Po ukończeniu cyklu szkoleniowego Uczestnik otrzymuje dodatkowy imienny certyfikat potwierdzający kwalifikacje.

Poznaj oferowane ścieżki

 

Oprogramowanie i sprzęt – dostarczamy rozwiązania software’owo sprzętowe pozwalające kierownikom produkcji i liderom zespołów na natychmiastowe podejmowanie trafnych decyzji, dotyczących linii i maszyn, które mają kluczowy wpływ na koszty produkcji. Dajemy narzędzia, aby działać natychmiastowo i precyzyjnie. Kierownicy produkcji, służby utrzymania ruchu oraz liderzy zespołów produkcyjnych mają narzędzie, dzięki któremu widzą stan linii i maszyn oraz realizacji produkcji jak na dłoni.

 

 • Vorne XL810 i ANDON – oferujemy najnowszą wersję systemu do monitorowania wskaźnika OEE (wydajność, jakość, wykorzystanie) maszyn i linii produkcyjnych, dzięki któremu otrzymujesz informacje o przestojach, stratach oraz wydajności pracowników.

Dowiedz się więcej

 

 • Minitab - Jesteśmy oficjalnym partnerem producenta aplikacji, która pozwala na wykonywanie analiz statystycznych oraz wspieranie implementacji procesów Six Sigma w celu ciągłego doskonalenia procesów. 

Dowiedz się więcej

 

 • Timer Pro Professional - Oferujemy oprogramowanie, które wspomaga inżynierów procesów i zespoły KAIZEN w codziennej pracy związanej z doskonaleniem procesów produkcyjnych.  Przyspieszamy analizy wideo, analizy VA/NVA, SMED, Pareto, Yamazumi, balansowanie linii, normowanie czasu pracy i analizy ergonomiczne.

Dowiedz się więcej

 

 • ProMSA - Oferujemy oprogramowanie służące do wspomagania analizy systemów pomiarowych (MSA - Measurement System Analysis).

Dowiedz się więcej

 

 • Rozwiązania dla produkcji - Poznaj oprogramowanie, które pozwala na monitorowanie czasu pracy maszyn, automatyczną identyfikację strat, raportowanie online przebiegu produkcji oraz kalkulację wskaźników produkcji. Oferujemy darmowy 30-dniowy pilotaż.

Dowiedz się więcej

 

Konsultacje - Realizujemy rozwojowe usługi doradcze i konsultacje w szerokim zakresie  wsparcia kadry kierowniczej i inżynierskiej oraz liderów zespołów w obszarach zarządzania, doskonalenia operacyjnego, w tym narzędzi Lean Manufacturing, doskonalenia procesów i redukcji ich zmienności poprzez metodologię Six Sigma. Koncentrujemy się na usprawnianiu procesów, rozwiązywaniu problemów i nie boimy się wyzwań.

Zobacz zrealizowane case study

 

DLACZEGO MY?

 • starannie dobrana kadra trenerska – współpracujemy jedynie z wyselekcjonowanymi trenerami o wysokich kwalifikacjach, którzy pomyślnie przechodzą naszą wieloetapową rekrutację,
 • zorientowanie na jakość – poszerzamy bazę zadowolonych i lojalnych klientów, dzięki zapewnieniu usług wysokiej jakości,
 • skuteczność oparta na liczbach – w ramach usług konsultacyjnych, opracowujemy strategię działania (ludzie, maszyny, procesy) oraz wspieramy wdrożenie, do momentu uzyskania założonych wyników,
 • transfer wiedzy – jako dystrybutorzy oprogramowania i sprzętu wspierającego produkcję, oprócz zakupu licencji, oferujemy również wsparcie merytoryczne w trakcie i po wdrożeniu, realizując usługę kompleksowo i skutecznie.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami