Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

System Andon - tablica VORNE XL800

Podsumowanie


NOWA GENERACJA TABLICY ANDON – VORNE XL810 DOSTĘPNA W POLSCE!

Przedstawiany wyświetlacz XL800, jest narzędziem do zarządzania wizualnego, które można zamontować w niemalże każdym miejscu hali produkcyjnej. Proste w obsłudze, gotowe do pracy dosłownie w godzinę po zainstalowaniu w miejscu użytkowania. Wbudowany firmware pozwala dowolnie konfigurować wyświetlacz według własnego uznania.

Umożliwia natychmiastowe śledzenie zdarzeń zachodzących we wskazanym miejscu, a także dostarcza dokładnych informacji na temat produktywności w każdym miejscu na świecie - „Odpowiednie dane, gdziekolwiek chcesz". Szeroki zasięg zbierania danych z hali produkcyjnej pozwala informować, ostrzegać oraz motywować do właściwego podejmowania decyzji pracowników bezpośrednio zaangażowanych w produkcję, natomiast prosty interfejs dostępny przez lokalną sieć Ethernet umożliwia śledzenie raportów produktywności tworzonych bezpośrednio poprzez firmware wyświetlacza.

Wszystko to jest dostępne w jednym, tanim, w pełni zintegrowanym wyświetlaczu XL800.

Zastosowanie

Prosty i wydajny sposób na poprawę: produktywności w zakładzie poprzez polepszenie i automatyzację sposobu gromadzenia i analizy dynamicznie zmieniających się informacji ujawniających głęboko ukryte problemy na hali produkcyjnej. System Vorne jest również właściwym sposobem na wyzwolenie ukrytych możliwości twórczych osób bezpośrednio zaangażowanych w produkcję. Informacje i analizy dostępne są natychmiast, bez zbędnych wydruków, w dowolnym czasie, zawsze aktualne, bez konieczności prowadzenia żmudnych podsumowań za każdy dzień, zmianę, zlecenie produkcyjne, maszynę itd, Vorne XL sprawdza się gdy istnieje potrzeba produkować więcej za mniej, bez możliwości zwiększenia środków na ten cel i wreszcie, gdy nie ma możliwości na wprowadzenie drogich i czasochłonnych rozwiązań, wymagających znacznych inwestycji oraz wielu dni na wdrożenie i szkolenia.

Specyfikacja

 • Wyświetlacz wizualny
 • Wielkość obszaru wyświetlania: od 32-80 diod w pionie i poziomie.
 • Diody trójkolorowe (czerwone/zielone/żółte) o 12 odcieniach i efektach świetlnych.
 • Wejścia/wyjścia cyfrowe
 • 8 wejść o napięciu zasilania 5-24 VDC (z możliwością rozszerzenia do 22 wejść).
 • 1 wyjście 1 [A], 120 VAC, przekaźnik SPDT (z możliwością rozszerzenia do 6 wyjść).
 • Napięcie zasilania
 • 100-240 VAC
 • Moc: 100-280 Wat (w zależności od modelu wyświetlacza)

XL to coś więcej niż produkt. To kompletna platforma do monitorowania produkcji i zarządzania wizualnego. Jedyna różnica pomiędzy kolejnymi produktami w rodzinie produktów to zastosowany typ wyświetlacza. 

Korzyści

 • Rozwiązanie kompletne – tablica wyników pracy zakładu, system raportowania stanu produkcji, analityczny system danych historycznych, przeglądarka bieżącego stanu produkcji – wszystko w jednym urządzeniu.
 • Brak konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Dostęp do firmware poprzez przeglądarkę internetową.
 • Zero ingerencji w proces produkcyjny. Instalacja w dowolnym, widocznym miejscu.
 • Zero oczekiwania. Dane z produkcji dostępne natychmiast. Możliwość transformacji do formatu Word®, Excel®, CSV lub SQL.
 • Śledzenie bieżącego stanu produkcji bezpośrednio na pulpicie dowolnego komputera.
 • Motywacja pracowników produkcji przez wyświetlenie celów do osiągnięcia.
 • Eliminacja czasu poświęcanego na ręczne uzupełnianie raportów.
 • Śledzenie ponad 100 parametrów włączając OEE, tempo produkcji, nieplanowane przestoje, defekty.
 • Ujawnienie wszelkich strat w trakcie realizacji produkcji.
 • Informacja na temat stanu wykonania produkcji w stosunku do postawionych celów.
 • Łatwa adaptacja pracy wyświetlacza do aktualnego trybu produkcji.
 • Rozwiązanie sprawdzone w przeszło 1000 zakładach przemysłowych różnych branż.
 • Szybka konfiguracja, nie wymagająca interwencji dostawcy.
 • Darmowy 60-dniowy okres próbny wraz ze wsparciem technicznym.

 

Część opisów i materiałów graficznych pochodzi ze strony https://www.vorne.com/.

Powiązane artykuły

VORNE XL: FUNKCJE WERSJI 2.15

VORNE XL: FUNKCJE WERSJI 2.15

Maciej Nowak
Maciej Nowak
Kierownik Działu Rozwiązań Inżynierskich
Vorne XL: Funkcje wersji 2.15 Z przyjemnością ogłaszamy kolejną, bogatą w funkcje wersję oprogramowania dla Vorne XL do optymalizacji produkcji. Jeśli masz XL810 możesz zainstalować aktualizację w dowolnym momencie. Posiadamy również zestawy do modernizacji sprzętu dostępne dla urządzeń XL poprzedniej generacji. Zobaczmy, co nowego!
03.01.2022
Czytaj artykuł
Vorne XL: Funkcje wersji 2.16

Vorne XL: Funkcje wersji 2.16

Maciej Nowak
Maciej Nowak
Kierownik Działu Rozwiązań Inżynierskich
Z przyjemnością ogłaszamy kolejną, bogatą w funkcje wersję oprogramowania dla Vorne XL Productivity Appliance. Jeśli masz system Vorne XL810 możesz zainstalować aktualizację w dowolnym momencie (instrukcje znajdują się na dole artykułu). Mamy również dostępne zestawy do aktualizacji sprzętu dla urządzeń XL poprzedniej generacji. Zobaczmy, co nowego!
09.05.2022
Czytaj artykuł
Testuj bezpłatnie Vorne XL 810

Testuj bezpłatnie Vorne XL 810

Wypełnij formularz i testuj bez ograniczeń pełną wersję systemu Vorne XL. Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy link z dostępem do aplikacji wraz z dodatkowymi wskazówkami dzięki którym z łatwością sprawdzisz możliwości systemu.
Czytaj artykuł
Oszczędzaj czas dzięki skanowalnym raportom produkcyjnym

Oszczędzaj czas dzięki skanowalnym raportom produkcyjnym

Maciej Nowak
Maciej Nowak
Kierownik Działu Rozwiązań Inżynierskich
„Skanowalność” odnosi się do łatwości skanowania strony w celu wykrycia kluczowych informacji. Badania wykazały, że zdecydowana większość czytelników przegląda treści - tylko niewielki procent czytał słowo po słowie. I możesz się założyć, że to samo dotyczy raportów. Jak na ironię, pojęcie skanowalności oznacza, że prawdopodobnie pominąłeś te słowa - więc jeśli to czytasz, uważaj się za wyjątkowego.
12.09.2022
Czytaj artykuł
Jedno OEE – wiele możliwości

Jedno OEE – wiele możliwości

Robert Głos
Robert Głos
Trener TQMsoft
Praktyczne podejście do kalkulacji i interpretacji wskaźnika OEE. OEE jest wskaźnikiem efektywności, który pozwala nam porównywać, analizować i doskonalić, efektywność wykorzystania zasobów technicznych w procesach produkcyjnych. Odbywa się to dzięki identyfikacji i eliminacji marnotrawstwa, pogrupowanego do trzech kategorii (strat wynikających z Dostępności, Wykorzystania i Jakości).
18.07.2023
Czytaj artykuł
Monitorowanie produkcji. Vorne XL - Przekuj dane w rezultaty

Monitorowanie produkcji. Vorne XL - Przekuj dane w rezultaty

Maciej Nowak
Maciej Nowak
Kierownik Działu Rozwiązań Inżynierskich
Skuteczne monitorowanie produkcji pozwala przekształcać surowe dane w przydatne informacje. Kluczem do lepszych efektów jest jednak regularne przeglądanie tych informacji w ustrukturyzowanych ramach, w celu podejmowania decyzji, działań i ciągłego doskonalenia.
15.03.2023
Czytaj artykuł
Wiedza w małych i średnich firmach to umiejętność korzystania z tego co potrzebne

Wiedza w małych i średnich firmach to umiejętność korzystania z tego co potrzebne

Krzysztof Kowal
Krzysztof Kowal
Trener TQMsoft
Mała i średnia firma to często właściciel, ograniczona liczba średniego personelu, pracownicy produkcji. Często organizacja o strukturze rodzinnej. Ktoś kiedyś miał dobry pomysł na biznes, potem często systematyczna ciężka praca, sukces. Mniej lub bardziej gwałtowna rozbudowa struktury organizacyjnej, z której powoli zaczynają się wyłaniać działy, sekcje, zespoły. Pojawiają się pytania. Jak efektywnie zarządzać taką organizacją?
18.11.2020
Czytaj artykuł