Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor
{[tilte]}'
System Vorne XL

System Vorne XL

Przegląd

JEDNO URZĄDZENIE. KOMPLETNA INFORMACJA.

Rozwiązanie oparte na wyświetlaczu Vorne XL800, to kompleksowy system do zarządzania wizualnego, który można zamontować w niemalże każdym miejscu hali produkcyjnej.

Uwaga! Po wdrożeniu system XL Vorne notujemy redukcje przestojów, a co za tym idzie wzrost wydajności średnio o 15%.

NOWA GENERACJA TABLICY ANDON – VORNE XL810 DOSTĘPNA W POLSCE!

 

Szczegóły

Jest to prosty i wydajny sposób na poprawę produktywności w zakładzie - poprzez ulepszenie i automatyzację sposobu gromadzenia i analizy informacji o przebiegu produkcji. Dane dostępne są natychmiast, bez zbędnych wydruków, w dowolnym czasie, zawsze aktualne.

Vorne XL umożliwia zwiększenie efektywności i zyskowności produkcji bez ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych.

 

PRECYZYJNA REJESTRACJA PRZESTOJÓW

System oparty na Vorne XL pozwala na precyzyjne śledzenie przestojów w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu żaden, nawet najmniejszy przestój nie pozostanie niezauważony.

 

OEE NA ŻYWO

Vorne XL umożliwia bardzo szybkie i dokładne wyznaczanie wskaźnika OEE. Dzięki temu można błyskawicznie reagować na wszelkie pojawiające się w procesie problemy, które negatywnie wpływają na efektywność produkcji.

 

CZYTELNE INFORMACJE W CZASIE RZECZYWISTYM

Kolor zielony oznacza produkcję w toku. Czerwony oznacza przestój. Niebieski oznacza przezbrojenie. Kolor żółty oznacza stan gotowości. Szary pokazuje zmiany i zlecenia produkcyjne. Prosto i czytelnie.

System XL zapewnia natychmiastowy i łatwy dostęp do informacji o zmianach i zleceniach produkcyjnych. Dane można prezentować na wykresach, eksportować do Excela oraz gromadzić w bazie danych SQL.

Zapewnia bardzo łatwy dostęp do tych informacji. Zobacz je w XL. Wyeksportuj Excela lub odpytaj poprzez SQL. Twoje dane. Twój wybór.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

XL to w pełni zintegrowane rozwiązanie typu "bolt-on" - „zamontuj i działa". Sprzęt i oprogramowanie działa płynnie razem w jednym urządzeniu. Można je zastosować na każdej linii produkcyjnej, bez konieczności ingerowania w istniejący system sterowania. Klarowna cena.

 

DLACZEGO WARTO WDROŻYĆ SYSTEM VORNE XL?

 • XL to kompletne rozwiązanie - tablica wyników pracy zakładu, system raportowania stanu produkcji, analityczny system danych historycznych, przeglądarka bieżącego stanu produkcji - wszystko w jednym urządzeniu.
 • System pozwala śledzić ponad 100 parametrów, w tym OEE, tempo produkcji, nieplanowane przestoje, defekty, straty oraz stan zaawansowania produkcji w stosunku do planu.
 • Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Dostęp do systemu Vorne możliwy jest poprzez przeglądarkę internetową.
 • Nie trzeba ingerować w proces produkcyjny i istniejący system sterowania.
 • Instalacja możliwa jest w dowolnym, widocznym miejscu.
 • Wszystkie dane z produkcji dostępne są natychmiast. Masz możliwość eksportowania ich do formatu Word®, Excel®, CSV lub SQL.
 • XL umożliwia śledzenie bieżącego stanu produkcji bezpośrednio na pulpicie dowolnego komputera.
 • Pracownicy produkcyjni są motywowani przez wyświetlane na tablicy cele do osiągnięcia.
 • System XL pozwala zaoszczędzić czas, wcześniej poświęcany na ręczne uzupełnianie raportów.
 • Rozwiązanie sprawdziło się w ponad 1000 zakładach przemysłowych różnych branż.
 • Urządzenie jest łatwe w montażu i serwisowaniu.
 • Oferujemy bezpłatny 60-dniowy okres próbny wraz ze wsparciem technicznym.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami i zamów spersonalizowaną 30- lub 60-minutową prezentację on-line. Skupimy się na Twoim sprzęcie, procesie i oczekiwaniach.

 

WYPRÓBUJ XL800

Po zamówieniu wyślemy skonfigurowane urządzenie XL800 bez opłat na 60 dni. W ramach okresu próbnego dostępna jest nielimitowana pomoc telefoniczna (e-mail, WebEx).