Obecne wymagania zapewnienie jakości wymuszają na firmach produkcyjnych prowadzenie kontroli produkcji, nadzoru nad dokumentacją i wielu innych działań pro-jakościowych. Spełnienie tych wymagań bez aplikacji wspierającej jakość staje się trudne i uciążliwe. Firmy powszechnie zaczynają więc wdrażać aplikacje do nadzoru jakości. Przy wdrożeniu często okazuje się, że problemem staje się koszt wdrożenia, przy założeniu pokrycia aplikacją wiesza liczbę zakładów, istotne stają się też takie zagadnienia jak: wymiana danych pomiędzy odrębnymi jednostkami tej samej firmy czy przepływ danych...
We wprowadzonym ostatnio, nowym firmwarze tablicy Andon Vorne XL810 polski język to zaledwie jedna z wielu nowości. Oto kolejne z nich:
- Nowy widok chronogramów
- Analizy dla kierowników produkcyjnych.
Zgodnie ze standardami norm takich jaki ISO/TS, możemy w dużym uproszczeniu stwierdzić, że każda firma produkcyjna zobowiązana jest ustanowić system kontroli produktu i procesu. Z pomocą działom kontroli jakości przychodzą wytyczne np. AIAG i VDA wskazujące odpowiednie techniki kontroli.
Czy jednak w praktyce posiadając wdrożony system jakości firma może spać spokojnie? Czy ocena jakości produktu dokładnie odpowiada stanowi faktycznemu?
Firma BWI Group po wdrożeniu aplikacji QDA9 renomowanej niemieckiej firmy QDA-Solutions oraz zestawu interfejsów opartych na multiplexerach firmy IBR zanotowała znaczne przyspieszenie procesu kontroli. Czas pojedynczego audytu został skrócony prawie o połowę.
Miło nam poinformować, że udostępniliśmy już wspólnie z Producentem nową wersję firmware’u najnowszej tablicy XL810 – v.2.12, która jako nowość wprowadza język polski!
Jeśli używasz XL810, możesz zainstalować aktualizację w dowolnym momencie. Mamy również możliwość przeprowadzenie kompletnego upgrade’u zainstalowanych już tablic XL800 do wersji XL810. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie z Tobą porozmawiamy.
Najprostsza wersja zapewnia pracę na odrębnych aplikacjach w każdej z lokalizacji firmy z możliwością wykorzystania jednego formatu danych do raportowania i analiz. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest duża elastyczność każdego zakładu w konfigurowaniu aplikacji do własnych potrzeb.