Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

8 Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

8 Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

06.06.2018
8 Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

Firma TQMsoft wśród uczestników Forum HR w sektorze motoryzacyjnym.

Forum HR w sektorze motoryzacyjnym, które odbędzie się w Jaworzu w dniach 7-8 czerwca 2018 r. to spotkanie dedykowane dla dyrektorów, menadżerów oraz kierowników działów HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac oraz dyrektorów zarządzających. Organizatorem wydarzenia jest firma AutomotiveSuppliers.pl.

Jest to spotkanie, w trakcie którego prelekcje prowadzone są przez osoby związane z branżą motoryzacyjną, prezentujące rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych organizacjach. Na wydarzeniu takiej rangi nie mogło zabraknąć i naszych przedstawicieli, z którymi część z Państwa będzie miała okazję spotkać się w nadchodzących dniach.

8 Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym

 

Tagi:

Podobne w kategorii

Targi Control Messe 2019 w Stuttgarcie

14.05.2019
W dniach 6-9 maja uczestniczyliśmy w targach Control Messe 2019 w Stuttgarcie. Są to jedne z największych targów technik kontroli i zapewnienia jakości w Europie. Na targach są przedstawiane z całego świat aktualne oferty z zakresu przydatnych technologii, procesów, produktów i rozwiązań systemowych w dziedzinie przemysłowej kontroli jakości. Ponadto na targach prezentowane są zdigitalizowane systemy do wizualizacji danych pomiarowych i innych funkcji pomiaru w czasie rzeczywistym.
Czytaj więcej

HANNOVER MESSE 2018

24.04.2018
Hannover Messe to międzynarodowe targi innowacyjnych technologii przemysłowych, które odbędą się w Hannoverze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r. To jedno z najważniejsze wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe jest „Energize tommorow”. Na wydarzeniu takiej rangi nie mogło zabraknąć naszego przedstawiciela, który będzie się bacznie przyglądał najnowszym trendom w branży produkcyjnej.
Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości

24.04.2018
Po raz kolejny przedstawiciele firmy TQMsoft uczestniczą w Międzynarodowych targach kontroli jakości, które odbywają  się w Centrum Wystawowym w Stuttgarcie. Targi odbywają się pod hasłem Zapewnienie jakości jako czynnik sukcesu. W dniach 24-27 kwietnia 2018 r., nasi pracownicy będą mieli okazję zapoznać się z praktyczną prezentacją aktualnych światowych trendów, najnowszych technologii, procesów, produktów i rozwiązań systemowych w zakresie zapewnienia jakości przemysłowej.
Czytaj więcej