Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Szkolenia zamknięte

Intro

Kiedy i dlaczego warto zorganizować szkolenie zamknięte?

Kiedy i dlaczego warto zorganizować szkolenie zamknięte?

Pytania kiedy i dlaczego

Jest to szkolenie z danego tematu, dedykowane grupie pracowników z jednej firmy, które najczęściej realizujemy w siedzibie Klienta.

Najczęściej w sytuacji, kiedy udziałem w szkoleniu jest zainteresowanych min. 5 pracowników, a ich dostępność czasowa lub harmonogram pracy w firmie, uniemożliwiają im udział w szkoleniu otwartym w Krakowie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie szkolenia zamkniętego w siedzibie firmy w dogodnym terminie.

Przede wszystkim dla dopasowanego do indywidualnych potrzeb programu, uwzględniającego oczekiwania, cel oraz specyfikę firmy. Kolejnym argumentem są koszty, które ustalane są indywidualnie z uwzględnieniem możliwości budżetowych Klienta.

Trener przeprowadza konsultacje telefonicznie lub on-line i szczegółowo omawia oczekiwania, wyzwania i cele Klienta. Na tej podstawie przygotowany zostaje dedykowany program, uwzględniający zagadnienia merytoryczne oraz czas trwania zajęć praktycznych i teoretycznych.

Na pierwszym miejscu to zwiększona wiedza pracowników, która może być dodatkowo zgłębiana przez 3 miesiące po zakończonym szkoleniu poprzez Panel Klienta. Trener udziela także feedbacku dla firmy, który zawiera informacje, wskazówki i obszary do dalszego rozwoju szkolonej grupy. Dodatkowo na życzenia Klienta możemy wykonać pre i post testy, które zbadają poziom zwiększenia wiedzy Uczestników szkolenia.

Etapy i opinie

Etapy realizacji szkolenia zamkniętego

Etapy realizacji szkoleń zamkniętych

Poznaj opinie naszych klientów

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić TQMsoft jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych i jako partnera godnego zaufanie, którego kwalifikacje, zaangażowanie oraz miła i szybka obsługa stanowią doskonałą wizytówkę firmy

Wojciech Łaszewski
Pełnomocnik Prezesa Zarządu
AMVIAN

Profesjonalizm świadczonych usług oraz dbałość o zaspokojenie potrzeb klienta czynią TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie godną polecenia

Karina Legierska
Kierownik Działu Pracowniczego Specjalista Ds. BHP
Chemet

Prsez cały okres współpracy z TQMsoft wykzało się pełnym profesjonalizmem i bardzo dobrą organizacją usług.

Anna Jędrzyszczak
Specjalista Nadzorujący Dział ds. Personalnych
IZUSU MOTORS POLSKA Sp. z o.o.

Prowadzący szkolenie wykazał się fachową wiedzą oraz w sposób profesjonalny przekazał swoją wiedzę uczestnikom szkolenia.

Joanna Gajda
HR Manager
Lumel Alucast Sp. z o.o.

W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą TQMsoft.

Bartosz Jałocha
Specjalista ds. Szkoleń i Zatrudnienia
KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.

Wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, co wynika z wysokiej ogólnej oceny szkoleń.

Adriana Kraciuk
Kierownik Zespołu ds. Zasobów Ludzkich
Solvay

Szkolenie prowadzone było na wysokim poziomie merytorycznym i całkowicie spełniło oczekiwania wszystkich użytkowników. Warsztaty były poprzedzone wykładem merytorycznym bazującym na rzeczywistych przykładach.

Olga Kukurowska
HR Biznes Partner
TPV

Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście organizatora, przygotowanie merytoryczne oraz udana współpraca w zakresie opisywania treści merytorycznych miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, czego wynikiem był wysoki wynik oceny szkolenia.

Anna Fitrzyk
Director of Quality
JAGOPRO

Rzetelne, ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącej p. Sylwii Ziółkowskiej-Sdiri zasługują na wysoką ocenę. Usługi szkoleniowe świadczone przez TQMsoft są godne polecenia.

Anna Hebenstreit-Płonka
Specjalista ds. Personalnych
Cooper Standard Polska Sp. z o.o.

Firma TQMsoft zapewniła wszechstronne doradztwo i niezbędne materiały dydaktyczne, dzięki czemu szkolenie było przygotowane i przeprowadzone rzeczowo i w interesujący sposób...

Tomasz Karwat
Production Engineer
Dellner Sp. z o.o.

Niezwykle istotne było profesjonalne podejście konsultanta wdrożeniowego. Projekt został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Spełnił on nasze oczekiwania odnoścnie rezultatów biznesowych oraz podniósł kompetencje naszych pracowników.

Barbirato Gianluca
CEO
Sapro System

Trener z chęcią i dokładnością odpowiadał na wszystkie postawione pytania w zrozumiały sposób.

Anna Kopryaniuk
Lab Leader
Kongsberg Automotive sp. z o.o.

Wysoka efektywność zajęć, liczne ćwiczenia, profesjonalne podejście organizatora, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników.

Marcin Bernacki
Internal Quality Process Leader
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Dostarczone przez firmę TQMsoft materiały szkoleniowe były obszerne i profesjonalnie przygotowane. Cel i zakres szkolenia zostały w pełni zrealizowane.

Andrzej Konczak
Quality Manager
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Firma TQMsoft jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych.

Robert Zaborowski
Kierownik Produkcji
Becker Farby Przemysłowe Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. W programie szkolenia zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby. Polecamy firmę TQMsoft jako wiarogodnego dostawcę usług szkoleniowych

Dariusz Lis

Pittsburgh Glass Work Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i w zrozumiały sposób.

Mateusz Tkaczyk
Kierownik Laboratorium
Budimex S.A.

Szkolenie przeprowadzone było przez wykwalifikowanego trenera, który w sposób rzeczowy, zrozumiały, a przede wszystkim interesujący przedstawił zagadnienia szkolenia. W trakcie szkolenia pojawiło się wiele odwołań do problemów, które napotykamy na co dzień w naszej pracy.

Agnieszka Blicharska
Quality Assurance Manager
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo zadowolenia z przebiegu szkolenia, w przyszłości będziemy chcieli korzystać z usług Państwa firmy.

Tadeusz Selzer
Dyrektor
selt Sun Protection Systems Tadeusz Selzer

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie "Zasady projektowania wyrobów z tworzyw i dóbr tolerancji w oparciu o normę DIN 16742" spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. Szkolenie uwzględniło wszystkie nasz potrzeby.

Marcin Małkiewicz
Manager Działu Inżynierii Produktu
Donaldson Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, iż w/w szkolenia spełniły nasze oczekiwania oraz podniosły kompetencje naszych pracowników.

Iwona Dutkiewicz
Specjalista ds. wdrożenia i szkoleń
Mabuchi Motor Poland

Szkolenie przeprowadzone zostało przez p. Adama Leśniewicza - specjalistę z zakresu specyfikacji geometrii wyrobów oraz analizy wymiarowej. Wiedza teoretyczne trenera, połączona z praktyczną znajomością tematu zasługują na uznanie.

Maciej Koc
Engineering Manager
GETINGE

Firma TQMsoft w pełni wywiązała się z założeń projektu, organizując szkolenia praktyczne, odpowiadające aktualnym potrzebom naszej firmy.

KARMANN-GHIA ŻARY Sp. z o.o.

Projekt został wykonany z należytą dbałością, a rezultaty spełniły nasze oczekiwania.

Jacek Magdziarz
Kierownik Produkcji
ALCO-MOT Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny z wykorzystaniem bardzo pomocnych materiałów szkoleniowych. Trener okazał się być osobą doświadczoną i merytoryczną. W programie szkolenia uwzględniono nasze wymagania, dzięki czemu zakres szkolenia w pełni odpowiada naszym potrzebom.

Marcin Zieliński
HR Manager
Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.

Firma TQMsoft wykazała się wysokim poziomem usług, wykwalifikowaną kadrą, zlecone prace zostały wykonane na oczekiwanym przez nas poziomie.

Zbigniew Ciokan
Zastępca Dyrektora Zakupów ds. Realizacji Zakupów
PGE Energia Ciepła S.A.

Szkolenia zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie i uzyskały wysoką ocenę uczestników zarówno pod względem prowadzenia szkolenia przez trenera jak również zakresu i przydatności zdobytych umiejętności.

Tomasz Pierzchała
Kierownik Działu Oprogramowania
IBCS Poland

TQMsoft jest wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w zakresie doskonalenia kompetencji pracowników.

Anna Zaniewska

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i w zrozumiały sposób. Dzięki wielu przykładom i ćwiczeniom zostały wyjaśnione wszystkie zagadnienia.

Marta Wachowicz
HR Business Partner
Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę TQMsoft jako profesjonalnego i godnego polecenia dostawcę usług szkoleniowych.

Grażyna Jałowiecka

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

Szkolenie było bardzo interesujące, a wiedzę ze spotkania nasi pracownicy będą mogli wykorzystać w codziennej pracy.

Janna Czekałowska
Zastępca Kierownika Laboratorium
Multichem Sp. z o.o.

Firma szkoleniowa z powierzonych zadań wywiązała się rzetelnie i terminowo. Przeprowadzone przez nią działania spełniły nasze oczekiwania, a szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez uczestników.

Anna Mirońska
Specjalista ds. Personalnych i Administracji
Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Dostarczone przez firmę TQMsoft materiały szkoleniowe były obszerne i profesjonalnie przygotowane.

Radosław Borowski
Kierownik Zakładu
Autoneum Poland Sp. z o.o.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników.

Jacek Rudnik
Prokurent
Stoll Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością informuję, że w/w szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny. W programie zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby.

Krzysztof Paź
Inżynier Jakości
Superior Industries Production Poland

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i jednocześnie w zrozumiały sposób. Trener z chęcią i dokładnością odpowiadał na wszystkie postawione pytania przez uczestników.

Monika Kobiołka
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju praconiwków
Neapco Europe

Uczestnicy podkreślali wysokie zaangażowanie trenera, komunikatywność, wiedzę oraz fachowość w temacie.

Anna Białynicka-Birula
Specjalista ds. zasobów ludzkich
HUTCHINSON Poland

Chcielibyśmy poinformować, że powyższe szkolenie spełniło wszystkie nasze oczekiwania, zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie, a firma TQMsoft jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych

Jolanta Lechwar-Stojek
HR Biznes Partner
SANHUA AWECO

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. W programie szkolenia zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby. Polecamy firmę TQMsoft jako wiarogodnego dostawcę usług szkoleniowych

Tomasz Baranowski
Kierownik ds. HR
AUTOCAM Poland Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie.

Kinga Maćkowska
HR Project Coordinator
Barlinek S.A.

Firma TQMsoft Sp. z o.o. jest rzetelnym, profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych. Szkolenia są przeprowadzone na wysokim poziomie o czym świadczy ocena efektywności przeprowadzonych szkoleń oraz przygotowanie merytoryczne trenera.

Sławomira Pakosz-Kocurek
HR Junior Manager
Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o.

Dostarczone przez firmę TQMsoft materiały szkoleniowe były obszerne i profesjonalnie przygotowane.

Małgorzata Kwiatkowska
Kierownik ds. Zasobów Ludzkich
MAGNA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCJI S.A.

Poza tym na wybór firmy TQMsoft miały wpływ także korzystne warunki finansowe, a przede wszystkim program szkolenia dostosowany do potrzeb firmy. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że firma ta sprostała w zupełności naszym wymaganiom. Jesteśmy zadowoleni z usług i liczymy na dalszą współpracę w temacie szkoleń i doradztwa.

Karolina Danielecka
Dział Kadr i Płac
Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o.

Polecamy firmę jako wiarygodnego dostawcę usług szkoleniowych.

Przemysław Olejnik
Dyrektor Industrialny
Guillin Polska Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny, a prowadzący wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami pedagogicznymi. Pracownicy znacząco podnieśli swoją wiedzę, co wpłynęło na zwiększenie efektywności ich pracy.

Wojciech Rojek

Teksid Iron Poland Sp. z o.o.

U podstaw naszego zaufania leży prezentowany przez firmę wysoki profesjonalizm działania, zaangażowanie trenerów w prowadzone szkolenia, ich wsparcie doradcze oraz dysponowanie wiedzą ekspercką.

Anna Kaczmarek
Dyrektor ds. Personalnych
Alucrom Sp. z o.o.

Specjaliści firmy TQMsoft od początku współpracy wykazują się kompetencjami i profesjonalizmem, a dzięki doświadczeniu jakie posiadają, szkolenia są interesujące i angażujące dla uczestników. Konsultanci jakościowi podchodzą do zadań ze zrozumieniem i satysfakcjonująco dla naszej firmy.

Tomasz Gadomski
Prezes Zarządu
Unimet Automotive Sp. z o.o. Sp. k.

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania i potrzeby. Polecamy firmę TQMsoft jako wiarygodnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Izabela Sobkiewicz
Dyrektor Personalny
ArcelorMittal Disttribution Solutions Poland sp. z o.o.

Wszystie szkolenia zamkniete, jakie organizowaliśmy z TQMsoft, były wysoko oceniane przez uczestników szkoleń.

mgr inż. Aneta Bacińska
Kierownik Kontroli Jakości Opakowań i Wyrobów Gotowych
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Otrzymaliśmy fachowe rady, jak podejść do rozwiązania problemu, zostały nam nakreślone różne opcje postępowania w zależności od okoliczności, zyskaliśmy również nową wiedzę, a przede wszystkim pewność tego, jak postępować w tej sytuacji.

Magdalena Zielińska
Dyrektor Działu Jakości
KLGS Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenia spełniły nasze oczekiwania oraz poniosło kompetencje naszych pracowników. W programie zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby. Polecamy firmę TQMsoft jako wiarogodnego dostawcę usług szkoleniowych.

Marcin Zieliński
HR Manager
MERIT POLAND

Zaświadczamy, że firma TQMsoft realizowała dla pracowników Polskich Zakładów Lotniczych szkolenie pod tytułem Analiza FMEA konstrukcji. Szkolenie zostało zrealizowane w terminie 23-24 stycznia 2018 dla 11 osób, zgodnie z warunkami zamówienia

Marta Rokoszak
Dyrektor Personalny
PZL Mielec

Autorskie metody prowadzenia zajęć przyczyniły się do efektywniejszego przyswajania informacji, co zaowocowało wysokimi ocenami wśród pracowników uczestniczących w szkoleniach.

Robert Bachorski
Kierownik Pionu Personalnego
Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencja naszych pracowników. W programie zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby.

Dorota Dębkowska
Kierownik ds. Systemów Produkcji
Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o.

Polecamy firmę TQMsoft jako doświadczonego i niezawodnego partnera.

Marek Piskornik
Specjalista ds. BHP
Techniplast Sp. z o.o.

Chcielibyśmy poinformować, że powyższe szkolenie spełniło wszystkie nasze oczekiwania, zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie, a firma TQMsoft jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych.

Katarzyna Szewczyk
Z-ca Pełnomocnika ds. jakości
Copernicus

Nasi pracownicy biorący udział w szkoleniach organizowanych przez TQMsoft potwierdzają, iż w czasie szkoleń panuje miła i przyjazna atmosfera, prowadzący charakteryzują się dużą wiedzą, którą w interesujący sposób, z poczuciem humoru potrafią przekazać uczestnikom szkolenia.

Grzegorz Kita
Dyrektor Personalny
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania merytoryczne. Współpraca z TQMsoft Sp. z o.o, Sp.k przebiegła prawidłowo. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem w realizacji zleconego szkolenia. Szkolenie Zostało wysoko ocenione przez pracowników Saint-Gobain

Marta Zielińska
Specjalista ds. Szkoleń
Saint-Gobain

Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie i jednocześnie w zrozumiały sposób.

Ewa Kotowska-Wyrwas
Dyrektor
Edukator

Szkolenie zostało wysoko ocenione, zarówno pod kątem doboru treści jak i sposobu przekazywania informacji w oparciu o konkretne studia przypadków.

Eltek Poland Sp. z o.o.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwanie i zostało bardzo wysoko ocenione przez wszystkich uczestników.

Katarzyna Nadrowska

Aiut Sp. z o.o.

Firma szkoleniowa posiada wyspecjalizowanych pracowników, któzy począwsze od etapu zamówienia szkolenia, aż po realizację zadbali o wszelkie szczegóły i udogodnienia. [...] Uczestnicy szkolenia zyskali nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także nowe kompetencje, które są istotne z punktu widzenia ich pracy zawodowej.

Sylwia Ficek
Specjalista ds. HR
Retail Robotics

Polecamy firmę TQMsoft jako wiarygodnego dostawcę usług konsultanckich.

Krzysztof Drożdżyk
Prezes Zarządu
Trimex Sp.z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. W programie szkolenia zostały uwzględnione wszystkie nasze potrzeby.

Krzysztof Holeczko
Dyrektor ds. Strategii Produkcji
NOMAX Trading Sp. z o.o.

Z przyjemnością możemy potwierdzić, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania, szczególnie dzięki dopasowaniu programu do indywidualnych potrzeb naszej firmy.

inż. Mariusz Siecla
Główny Technolog
FERRPOL BRACIA MATUSZEWSCY Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i jednocześnie w zrozumiały sposób. Trener w bardzo dobry i prosty sposób potrafił wyjaśnić trudną tematykę szkolenia. Dzięki wielu przykładom i ćwiczeniom zostały wyjaśnione wszystkie zagadnienia.

Zygmunt Szczurowski
Industrial Operation Support Manager
Signify Poland Sp. z o.o.

W trakcie szkolenia dotyczącego podstawowych zagadnienie z obszaru Lean Manufacturing nasz zespół produkcyjny otrzymał nie tylko gruntowną wiedzę ale również pomoc w projektowaniu procesów produkcyjnych jak również możliwość konsultacji.Z całą pewnością mogę polecić firmę szkoleniową TQMsoft jako sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie szkoleń produkcyjnych.

Anna Raczykowska-Korlak
HR Manager
Sam Dong Europe

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników.

Joanna Paluch
Dyrektor ds. personalnych
POSIADAŁO

Z przyjemnością informujemy, że projket został przeprowadzony na wysokim poziome i przy dużym zaanagażowniu trenerów prowadzących oraz spełnił on nasze oczekiwania. Zostaliśmy bardzo dobrze przygotowani do dalszej samodzielej pracy w ramach umiejętności osobistych i narzędzi menedżerskich. 

Monika Bogucka
Kierownik Działu Personalnego
Döhler Sp. z o. o. 

Rekomendujemy firmę TQMsoft jako profesjonalnego i godnego polecenia dostawcę usług szkoleniowych.

Beata Zielińska
Kierownik Działu Personalnego
Wika Polska

Dostarczone prze firmę TQMsoft materiały szkoleniowe były obszerne i profesjonalnie przygotowane.

Michał Kondrat
Dyrektor
GASKET Sp. z o.o.

Uczestnicy wysoko ocenili wartość merytoryczną szkolenia i sposób prowadzenia szkolenia przez trenera. Biorąc pod uwagę te czynniki oraz bardzo dobrą obsługę administracyjną szkolenia przez pracowników TQMsoft rekomendujemy firmą jako organizatora szkoleń z dziedziny zarządzania.

Daniel Druzd
Kierownik Działu Personalnego
Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 Oddział w Dęblinie

Z przyjemnością informujemy, że w/w szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. W programie szkolenia uwzględnione zostały wszystkie nasze potrzeby.

Paweł Rzepka
Dyrektor ds. Logistyki i Produkcji
DELTA TRANS LOGISTIK Sp. z o.o.

Dzięki audytowi zyskaliśmy przede wszystkim świadomość potrzeby zmian procesowych, logistycznych, loyout'owych w organizacji.

Bogusława Bawoł
Dyrektor Zarządzający
Caffaro Sp. z o.o. Sp. k.

Chcielibyśmy poinformować, że powyższe szkolenie spełniło wszystkie nasze oczekiwania, zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie, a firma TQMsoft jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych.

Agata Bogacka Malina
HR Manager
BWI Technologies

Polecam firmę TQMsoft wszystkim firmom, które rozważają podniesienie kwalifikacji swych pracowników i chcą mieć świetnie wyszkoloną kadrę zawodową.

Barbara Matejczyk
Dyrektor ds. Personalnych
Delphi Automotive Systems Poland Sp. z o.o.

Podkreślamy profesjonalizm w przeprowadzeniu szkolenia i z całym przekonaniem rekomendujemy firmę TQMsoft, jako rzetelnego i solidnego organizatora dobrych i praktycznych szkoleń.

Renata Tokarz
Dyrektor Personelu i Organizacji
MA Polska S.A.

Z przyjemnością informujemy, że ww. projekt został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Spełniły one nasze oczekiwania oraz podniosły kompetencje naszych pracowników. Zostaliśmy bardzo dobrze przygotowani do audytu certyfikującego, który zakończył się wynikiem pozytywnym.

Wojciech Wojtyka
Dyrektor Zakładu Odlewni
SHILOH Industries

JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL Sp. z o.o. - Oddział w Bieruniu pragnie wyrazić swoje uznanie dla wysokiej jakości usług oferowanych przez firme TQMsoft.

Paweł Kowalik
Dyrektor
JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Współpraca z przedstawicielami TQMsoft przebiegła pomyślnie. Można było dostrzec wysoki poziom zaangażowania w jak najlepszą organizację i przebieg szkolenia. Zorganizowane szkolenie przebiegło według planu, materiały zostały profesjonalnie przygotowane, a trener wykazał się dużą kompetencją i umiejętnością przekazania swojej wiedzy uczestnikom szkolenia.

Katarzyna Ryłko
Menedżer Działu Finansowego
EnerSys

... TQMsoft zyskało w naszych oczach opinię fachowego i kompetentnego specjalisty w zakresie wszelkich szkoleń z zakresu narzędzi jakości.

Ryszard Klaczak
Odpowiedzialny za Personel i Organizację
Teksid Iron Poland Sp. z o.o.

Trener z chęcią i dokładnością odpowiadał na wszystkie postawione pytania przez uczestników.

Sandra Cykowiak
L&D Specialist
Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Szkolenie zrealizowano zgodnie z przyjętymi uzgodnieniami, a przekazane materiały szkoleniowe zawierały wszystkie omawiane zagadnienia.

Alicja Żyła
Członek Zarządu
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że ww. projekt został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Szkolenia i konsultacje spełniły nasze oczekiwania oraz podniosły kompetencje naszych pracowników.

Grażyna Karaś
Prezes Zarządu
KAPS Sp. z o.o.

Trener prowadzący wykazał się doskonałą znajomością tematu, a przygotowane dla uczestników materiały stanowiły cenne wskazówki do dalszego doskonalenia się.

Jarosław Stupeń
HR Professional Human Resources
Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Metal w Skarbimierzu

Dostarczone przez firmę TQMsoft materiały szkoleniowe i profesjonalnie przygotowane, a cel i zakres szkolenia zostały w pełni zrealizowane.

Marek Wańczyk
Dyrektor
PPHU LIGWAN Sp. J.

Chcielibyśmy poinformować, że powyższe szkolenie spełniło wszystkie nasze oczekiwania, zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie, a firma TQMsoft jest profesjonalnym i godnym polecenia dostawcą usług szkoleniowych.

Rafał Łepek
Kierownik Kontroli Jakości
Sputnik

Organizacja szkolenia przebiegła bardzo sprawnie, osoba szkoląca posiadała dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną i przelatała części teoretyczne szkolenia ciekawymi przykładami zastosowań.

Anna Jacykowska
HR Director
RECARO

Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili zarówno komunikatywność trenera jak i przeprowadzone przez niego symulacje oraz ćwiczenia. Współpraca podczas całego procesu organizacji szkolenia przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.

Mirosław Wolak
Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich
Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w pełni profesjonalnie - zarówno pod kątem przygotowania merytorycznego i dydaktycznego trenera, jak i materiałów szkoleniowych

Sławomir Mynarek
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego
KFA Armatura

Z przyjemnością informujemy, że ww. projekt został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Konsultacje prowadzone były zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym. Spełniły one nasze oczekiwania oraz podniosły kompetencje naszych pracowników

Joanna Pawlak
Pełnomocnik Dyrektora Naczelnego ds. Systemu Zarządzania Jakością
RBB-STAL

Polecamy firmę TQMsoft jako wiarygodnego dostawcę usług szkoleniowych.

Adam Ochojski
Dyrektor Jakości
CPP Poland Sp. z o.o.

Wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych usług oraz wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Monika Przybyło
Lider Planowania
Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.

Powyższe szkolenie zostało wysoko ocenione zarówno pod kątem zawartości merytorycznej, jak i sposoby prowadzenia. Na uznanie zasługuje również współpraca z firmą pod kątem komunikacji i organizacji szkolenia.

Justyna Wulf
Dyrektor Personalny
Nowy Styl Group

... firma TQMsoft zyskała w naszych oczach opinię fachowego i kompetentnego specjalisty w zakresie wszelkich szkoleń z zakresu podnoszenia jakości.

Marcin Jankowski
Kierownik Serwisu i Rozwoju Personalnego
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników.

Katarzyna Matlińska
Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

Z przyjemnością informuję, że w/w wymienione szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz podniosło kompetencje naszych pracowników. W programie szkolenia uwzględnione zostały wszystkie nasze potrzeby.

Paweł Siwek
Dyrektor Jakości
Gerda Hydomat

Wysoka efektywność wykładów, a w szczególności ćwiczeń, profesjonalne podejście organizatora, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników.

Katarzyna Hosaja-Jużkiewicz
Dyrektor Personalny
GEYER & HOSAJA

Informujemy, że działania firmy TQMsoft w w/w zakresie spełniły nasze oczekiwania oraz zwiększyły zdolności produkcyjne zakładu.

Krystian Sopniewski
Kierownik Zakładu
Nowodworski sp. j.

Rzetelne, ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego p. Michała Tszydla zasługują na wysoką ocenę. Usługi szkoleniowe świadczone przez TQMsoft są godne polecenia.

Ewa Słojewska
Kierownik Działu Personalnego
Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

Cykl szkoleń został profesjonalnie przygotowany przez firmę TQMsoft i przeprowadzony przez wysokiej klasy specjalistów, którzy w profesjonalny sposób przekazali trudną wiedzę.

Przemysław Gorazda
Kierownik ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie spełniło nasze oczekiwania i potrzeby. Polecamy firmę TQMsoft.

Janusz Żywiec
Dyrektor Generalny
Gardner Aerospace - Nowa Dęba Sp. z o.o.

Profesjonalne podejście dostawcy, przygotowanie merytoryczne oraz rzetelnie opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na pomyślne przeprowadzenia zajęć. Pragniemy polecić firmę TQMsoft jako kompetentnego partnera w realizacji usług szkoleniowych.

Izabela Pocztarek

Polmotors Sp. z o.o.

W trakcie zajęć trener p. Marcin Liro zaprezentował wysoki poziom przygotowania merytorycznego jak i praktycznych umiejętności, które zostały dobrze przyjęte i ocenione przez naszych pracowników w ankietach wewnętrznych.

Józef Larkowski
Kierownik Działu Kadr
Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.

Quote Quote

Lista szkoleń zamkniętych

Lista proponowanych szkoleń w formie zamkniętej

   

Szkolenia w języku angielskim

Szkolenia w języku angielskim

Flaga Wielkiej Brytanii Szkolenia prowadzimy również w języku angielskim.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dział szkoleń zamkniętych i projektów

Jeśli planujesz zorganizować szkolenie zamknięte – dedykowane tylko Twoim pracownikom, przykładowe propozycje tematów szkoleń znajdziesz w KATALOGU SZKOLEŃ.

 

Małgorzata Jakubiak

Małgorzata Jakubiak

Dyrektor Operacyjny


Sylwia Smuga

Sylwia Smuga

Kierownik Działu Szkoleń