Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach

IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach

19.06.2018
IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach

Po raz kolejny firma TQMsoft miała przyjemność być jednym ze sponsorów Turnieju Streetballa w Polkowicach

Turniej koszykówki ulicznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych McDonald's Streetball Night Polkowice 2018 jak co roku dostarczył sportowych emocji, drużynowej współpracy i świetnej zabawy.

Ta wspaniała inicjatywa promuje nie tylko sport, ale również angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Podczas tegorocznej edycji były zbierane środki na pomoc dla 6-letniego Rafałka Kaczapskiego z Polkowic, który ma zdiagnozowane zaburzenie sprzeżone: Autyzm dziecięcy i upośledzenie umysłowe. Wszystkie wpisowe z kategorii OPEN KOBIET i OPEN MĘŻCZYZN oraz wpisowe za KONKURS RZUTU ZA 3 PUNKTY zostały przekazane na leczenie Rafałka. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołozyć swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia i zyczymy kolejny równie udanych edycji. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach

Podobne w kategorii

Gorące rabaty na wakacje

20.06.2024
Zaoszczędź 100 zł zgłaszając 1 osobę, 300 zł zgłaszając 2 osoby, 600 zł zgłaszając 3 osoby oraz dodatkowo 300zł za każdą kolejną zgłoszoną osobę*.
Czytaj więcej