Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Nasze wyniki dotychczasowej działalności

Nasze wyniki dotychczasowej działalności

20.07.2020
Nasze wyniki dotychczasowej działalności

Pandemia uderzyła i w naszą działalność. Mimo wszystko nie poddaliśmy się i w ciągu kilku tygodni całą naszą ofertę szkoleń i konsultacji przekształciliśmy na formę zdalną.

Chcemy się pochwalić i napisać, że cały czas działamy i realizujemy na cele biznesowe.

Zaprojektowaliśmy tak zwane samplingi, aby udowodnić, że szkolenia on-line są tak samo wartościowe jak szkolenia stacjonarne.

Zapraszamy na szkolenia on-line.

Tutaj znajdziecie listę szkoleń w formie wideokonferencji na żywo z trenerem >> https://tqmsoft.com/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztatowe-w-formie-wideokonferencji

Wysoki poziom szkoleń on-line, także podkreślają dobre opinie uczestników:

„Podobał mi się konkretny przekaz informacji, bezpośrednia interakcja z trenerem i niewielka grupa szkoleniowa. Funkcjonalne narzędzie ZOOM, możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca. Ciekawa opcja skutecznego szkolenia bez wychodzenia z domu. Obawiałam się, że będzie to „suche szkolenie” typu webinarium, monolog prowadzącego i ewentualne pytania, tymczasem forma szkolenia online okazała się bardzo atrakcyjna, a ponadto nie trzeba opuszczać miejsca pracy.”

„Profesjonalny prowadzący z wiedzą, bardzo dobre omówienie i przedstawienie szkolenia i zakresu, przedstawienie wszystkich elementów zawartych w szkoleniu. Podobała mi się komunikatywność trenera, kontakt z uczestnikami, czas trwania. Przedstawienie się uczestników spowodowało obniżenie anonimowości i zmniejszenie dystansu online.”

„Zachęcający sposób prowadzenia, merytoryczny, konkretny. Dobry trener, sposób komunikacji. Podobała mi się interakcja trenera z uczestnikami na zoom. Dobrze przygotowana prezentacja, prowadzenie przez trenera - mówił w ciekawy sposób, możliwość interakcji. Jasne wyjaśnienie, dobre przygotowanie merytoryczne, miła atmosfera. Interakcja za pomocą czata podczas trwania szkolenia, możliwość pracy grupowej, Możliwość zadawania pytań, szczegółowe omówienie poszczególnych slajdów. Dynamika wypowiedzi - cecha prowadzącego.”

Opinie znajdują się na stronie www danego szkolenia on-line.

Przygotowaliśmy także, listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących szkoleń on-line i samplingów >> https://tqmsoft.com/pl/qnowhow/2020-04-07/najczesciej-zadawane-pytania-na-temat-szkolen-online-oraz-samplingow-szkolen.

Nasi Trenerzy znów jeżdżą do Klientów realizując dopasowane do ich indywidualnych potrzeb szkolenia zamknięte >> https://tqmsoft.com/pl/szkolenia-zamkniete.

Poniżej grafika przedstawia nasze wyniki w trakcie trwania pandemii:

sampling, szkolenia, konsultacje

 

 

 

 

 

Podobne w kategorii