Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

TQMsoft i AGH rozwijają współpracę w zakresie optymalizacji produkcji

TQMsoft i AGH rozwijają współpracę w zakresie optymalizacji produkcji

10.07.2020
TQMsoft i AGH rozwijają współpracę w zakresie optymalizacji produkcji

Już od ponad 5 lat na Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dla potrzeb dydaktycznych wykorzystywana jest sprzedawana przez nas tablica Vorne XL800.

W Sali laboratoryjnej pod opieką Koła Naukowego przeprowadzane są symulacje procesu produkcyjnego w oparciu o stanowiska montażowe. Całość monitorowana jest on-line przez tablicę Andon XL800, co daje pełnię możliwości w zakresie późniejszej analizy danych i poprawy efektywności samego procesu.

W ostatnim czasie proces został mocno rozbudowany, co stworzyło dla naszego Działu Rozwiązań Inżynierskich okazję do przekonfigurowania samego urządzenia oraz zaciśnienia z AGH współpracy dotyczącej optymalizacji produkcji.

Więcej szczegółów wkrótce…

Tymczasem zapraszamy do kontaktu w temacie tablicy Andon do monitorowania OEE oraz procesu produkcyjnego.

JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy jeden lub dwa czujniki, podłączenie sieci Ethernet i pełne monitorowanie procesu produkcji jest gotowe! Bez instalacji dodatkowego oprogramowania, bez ingerencji w PLC lub kody maszynowe oraz bez dodatkowych kosztów. Proste i łatwe.

Przeprowadzimy prezentację on-line, porozmawiamy o potrzebach w zakresie doskonalenia produkcji i wyników OEE. Opowiemy jak system działa w podobnych do Państwa firmach, a także zaproponujemy darmowy 60-dniowy pilotaż!

Maciej Nowak
Menadżer ds. Rozwiązań Inżynierskich
☎ tel. 12 397 18 79, kom. 693 580 081
✉ email: wdrozenia@tqmsoft.eu
 Skype for Business: Maciej Nowak

tablica vorne xl800

Podobne w kategorii