Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Pomiar wskaźnika OEE - artykuł na łamach czasopisma Magazynowanie i Produkcja

Pomiar wskaźnika OEE - artykuł na łamach czasopisma Magazynowanie i Produkcja

16.07.2019
Pomiar wskaźnika OEE - artykuł na łamach czasopisma Magazynowanie i Produkcja

Zapraszamy do lektury naszego artykuły, który został opublikowany w pierwszym numerze czasopisma „Magazynowanie i Produkcja”.

Magazyn łączy treści nie tylko z dziedziny magazynowania, produkcji i logistyki, ale także z zarządzania i controllingu. Czasopismo porusza się także w dziedzinach takich jak: magazyny, bezpieczeństwo, zarządzanie i controlling, automatyka magazynowa i robotyka, wózki widłowe, składowanie towarów i systemy magazynowe, opakowania, pneumatyka i hydraulika oraz operatorzy logistyczni.

Jako że wpisujemy się w założenia magazynu, zdecydowaliśmy się opublikować nasz artykuł pod tytułem ”Pomiar wskaźnika OEE z zastosowaniem tablic wizualizacyjnych Vorne XL800”. Autorem tekstu jest Paweł Wojakowski-  konsultant TQMsoft ds. doskonalenia produkcji.

Artykuł opowiada o funkcjonalności tablicy andon Vorne XL, ścieżce rozwoju projektu wdrożenia tablic oraz o poprawie efektywności produkcji.

Okładka artykułu Pomiar wskaźnika OEE z zastosowaniem tablic wizualizacyjnych Vorne XL800

Treść artykułu

Artykuł można także przeczytać na naszej stronie internetowej: Czytaj tutaj!

Zainteresowanych zapraszamy także do kontaktu:

☎ tel. +48 12 397 18 80, kom. +48 695 844 804
✉ email: wdrozenia@tqmsoft.eu

Tagi:

Podobne w kategorii

TQMsoft i AGH rozwijają współpracę w zakresie optymalizacji produkcji

10.07.2020
Już od ponad 5 lat na Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dla potrzeb dydaktycznych wykorzystywana jest sprzedawana przez nas tablica Vorne XL800. W Sali laboratoryjnej pod opieką Koła Naukowego przeprowadzane są symulacje procesu produkcyjnego w oparciu o stanowiska montażowe. Całość monitorowana jest on-line przez tablicę Andon XL800, co daje pełnię możliwości w zakresie późniejszej analizy danych i poprawy efektywności samego procesu.
Czytaj więcej

BIULETYN TQ&M LIPIEC - GRUDZIEŃ 2020

03.06.2020
Gorąco zachęcamy do lektury najnowszego wydania Biuletynu TQ&M. Magazyn wydawany przez TQMsoft został zredagowany przez pracowników i współpracujących Trenerów. Odbywało się to w niecodzienny sposób, gdyż jak każdego, pandemia konronawirusa, dotknęła i nas. Praca nad biuletynem odbywała się zdalnie z naszych domów i mieszkań. Było to ciężkie wyzwanie, ale podołaliśmy i z dumą prezentujemy nasze kolejne wydanie
Czytaj więcej