Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

TQMsoft srebrnym sponsorem OLEANPIADY!

TQMsoft srebrnym sponsorem OLEANPIADY!

24.04.2018
TQMsoft srebrnym sponsorem OLEANPIADY!

Miło nam poinformować, że firma TQMsoft jest srebrnym sponsorem Oleanpiady, konkursu z dziedziny Lean Management, który skierowany jest do uczniów liceów i techników z całej Polski.

Konkurs Lean Management na AGH

Uczestnicy konkursu, który odbywa się na terenie Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, będą oceniani pod kątem posiadanej wiedzy, sposobów organizacji i doskonalenia własnej pracy, tworzenia rozwiązań na efektywniejsze gospodarowanie wszelkimi zasobami, w tym energią, miejscem i czasem.
Zespoły uczniów z całej Polski będą uczestniczyć w interaktywnym quizie wiedzy o Lean Management. Ich zadaniem będzie również zaprojektowanie procesu produkcyjnego w taki sposób, by w trakcie symulacji osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty, czyli wypracować jak największe zyski. W ramach ostatniego etapu zostanie przeprowadzony audyt pod kątem organizacji pracy, wizualizacji pracy i wdrożonych standardów zgodnie z metodyką i narzędziami Lean Management.
 

TQMsoft srebrnym sponsorem OLEANPIADY!

Tagi:

Podobne w kategorii

TQMsoft i AGH rozwijają współpracę w zakresie optymalizacji produkcji

10.07.2020
Już od ponad 5 lat na Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dla potrzeb dydaktycznych wykorzystywana jest sprzedawana przez nas tablica Vorne XL800. W Sali laboratoryjnej pod opieką Koła Naukowego przeprowadzane są symulacje procesu produkcyjnego w oparciu o stanowiska montażowe. Całość monitorowana jest on-line przez tablicę Andon XL800, co daje pełnię możliwości w zakresie późniejszej analizy danych i poprawy efektywności samego procesu.
Czytaj więcej