Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

08.10.2018
VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

25-27 września Firma TQMsoft miała przyjemność uczestniczyć w VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG, które odbyło się w Warszawie, w hotelu Courtyard by Marriott.

Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

Forum Adaptive Manufacturing to prestiżowe spotkanie praktyków zarządzających procesami produkcyjnymi w fabrykach sektora FMCG w Polsce.

Jego głównym celem jest wymiana najlepszych praktyk w obszarze efektywnego dostosowania procesów produkcyjnych do stale zmieniających się potrzeb klienta, tak aby szybko dostarczyć produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Prelekcje nt. Andon - Vorne

Pierwszego dnia w ramach interaktywnych grup roboczych, konsultant ds. doskonalenia produkcji TQMsoft – Dr. Paweł Wojakowski poprowadził dwie sesje poświęcone analizie wydajności linii produkcyjnych z zastosowaniem gotowego narzędzia jakim są tablice Andon -Vorne. Pan Paweł podczas spotkania z uczestnikami przedstawił możliwości Andon-Vorne i opowiedział tym co realnie możemy uzyskać z systemu. Przeprowadził również symulację pomiaru wydajności oraz przedstawił plan działań doskonalących za pomocą analizy biznesowej.

Rynek pracownika i zaangażowanie pracowników

Większość prelekcji, których mieliśmy okazję wysłuchać była poświęcona zagadnieniom związanym z rynkiem pracownika i koniecznością zaangażowania szeregowych pracowników w rozwój przedsiębiorstwa za pomocą różnych narzędzi i metodologii. Szeroko omawiane były tematy takie jak problem solving, zarządzanie zmianą, koła jakości, systemy motywacyjne oraz premiowe.

Bankiet na zakończenie pierwszych dni prelekcji był dla nas również okazją do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych, a w dalszej kolejności pozyskania nowych klientów na nasze rozwiązania do optymalizacji i monitorowania produkcji.

VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

Podobne w kategorii