Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

W wakacje "szkolimy na miękko" 15% taniej...

W wakacje "szkolimy na miękko" 15% taniej...

12.07.2018
W wakacje

Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji na szkolenia kształcące umiejętności osobiste w ramach programu PersonAll®

Szkolenia miękkie

Wszystkie szkolenia PersonAll®, których terminy przypadają w okresie wakacyjnym (1 lipiec -31 sierpień 2018) objete zostały 15% promocją*. Każda osoba, która się zgłosi na dowolne szkolenie "miękkie" w tym terminie dostanie rabat -15% od ceny regularnej podanej w harmonogramie szkoleń.

Sprawdź harmonogram szkoleń PersonAll®

Szkolenia PersonAll® powstają na podstawie dokładnej analizy charakterystyki pracy na danym stanowisku. Dzięki temu dokładnie wiemy, jaka wiedza, umiejętności i postawy są w danym przypadku niezbędne oraz znacznie usprawniają pracę. Na tej podstawie opracowujemy ściśle dopasowany do potrzeb uczestników program szkolenia. Dużą wagę przywiązujemy do części warsztatowej. Interaktywne metody pracy trenera z uczestnikami gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, a prowadzone ćwiczenia odzwierciedlają realia pracy na danym stanowisku.

*Promocja nie łaczy się ze stałymi akcjami rabatowymi oraz nie obejmujesz szkoleń objetymch dofinansowaniem BUR oraz z KFS.

Tagi:

Podobne w kategorii

Harmonogram szkoleń otwartych lipiec - grudzień 2019

20.05.2019
Już jest! Na naszej stronie internetowej pojawił się harmonogram szkoleń otwartych na II połowę 2019 roku! Na kolejne półrocze przygotowaliśmy aż 398 terminów szkoleń otwartych. Z tematyki począwszy od uniwersalnych narzędzi jakości poprzez metrologię, kontrolę, laboratoria aż do tematyki związanej z umiejętnościami osobistymi.
Czytaj więcej