Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

W wakacje "szkolimy na miękko" 15% taniej...

W wakacje "szkolimy na miękko" 15% taniej...

12.07.2018
W wakacje

Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji na szkolenia kształcące umiejętności osobiste w ramach programu PersonAll®

Szkolenia miękkie

Wszystkie szkolenia PersonAll®, których terminy przypadają w okresie wakacyjnym (1 lipiec -31 sierpień 2018) objete zostały 15% promocją*. Każda osoba, która się zgłosi na dowolne szkolenie "miękkie" w tym terminie dostanie rabat -15% od ceny regularnej podanej w harmonogramie szkoleń.

Sprawdź harmonogram szkoleń PersonAll®

Szkolenia PersonAll® powstają na podstawie dokładnej analizy charakterystyki pracy na danym stanowisku. Dzięki temu dokładnie wiemy, jaka wiedza, umiejętności i postawy są w danym przypadku niezbędne oraz znacznie usprawniają pracę. Na tej podstawie opracowujemy ściśle dopasowany do potrzeb uczestników program szkolenia. Dużą wagę przywiązujemy do części warsztatowej. Interaktywne metody pracy trenera z uczestnikami gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, a prowadzone ćwiczenia odzwierciedlają realia pracy na danym stanowisku.

*Promocja nie łaczy się ze stałymi akcjami rabatowymi oraz nie obejmujesz szkoleń objetymch dofinansowaniem BUR oraz z KFS.

Podobne w kategorii

Gorące rabaty na wakacje

20.06.2024
Zaoszczędź 100 zł zgłaszając 1 osobę, 300 zł zgłaszając 2 osoby, 600 zł zgłaszając 3 osoby oraz dodatkowo 300zł za każdą kolejną zgłoszoną osobę*.
Czytaj więcej