Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

INSPIRUJEMY, BY
WIEDZIEĆ JAQ

 QnowHow to kawał solidnej wiedzy dostarczonej przez najlepszych profesjonalistów pracujących w zespole TQMsoft.

 

 

Zarządzanie efektywnością szkoleń w modelu biznesowym przedsiębiorstwa

Zarządzanie efektywnością szkoleń w modelu biznesowym przedsiębiorstwa

11.09.2020
Zarządzanie efektywnością szkoleń w modelu biznesowym przedsiębiorstwa

Szkolenie to proces. To firma dostarczająca szkolenia, to materiały i infrastruktura dydaktyczna, to również Trener i jego indywidualna wiedza poparta praktyką i umiejętnościami. To również jego predyspozycje do jej przekazywania. Częścią tego procesu są również Uczestnicy, ich oczekiwania i zaangażowanie i w końcu środowisko, w którym przychodzi pracować. 

Koszty, choć lepiej nazwać to inwestycje.

Na końcu efekt.

Zyski wymierne i niewymierne.

Nowa wiedza na temat prezentowanego zagadnienia, ciekawa wymiana doświadczeń, miło spędzony czas.

W jakim stopniu przekłada się to na efekt biznesowy dla przedsiębiorstwa?

Firma TQMsoft wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rozpoczęła projekt „Zarządzanie efektywnością szkoleń w modelu biznesowym przedsiębiorstwa”.

Jego głównym celem jest stworzenia koncepcji modelu szkoleniowego dopasowanego do profilu i struktury organizacji pozwalającego na jak najbardziej optymalne wykorzystanie nabytej przez uczestników wiedzy tak, aby efekt dostrzegalny był na poziomie wskaźników biznesowych firmy.

Realizowany przez nas projekt składa się z trzech części:

  1. Zdefiniowanie cech dobrego szkolenia w szerokiej perspektywie uczestników i wstępna ich selekcja do dalszego badania.
  2. Przeprowadzenie badania preferencji cech dobrego szkolenia za pomocą modelu Kano.
  3. Przygotowanie raportu dotyczącego wyników badania.

O realizacji wszystkich etapów projektu będziemy informowali na naszym profilu LinkedIn www.linkedin.com/company/tqmsoft oraz na naszej stronie tqmsoft.com/pl.

Ten projekt jest dla Państwa. Firma TQMsoft to przede wszystkim kilkanaście tysięcy klientów, którzy nam ufają przyjeżdżając na szkolenia otwarte do Krakowa lub zapraszając naszych Trenerów do swoich siedzib. To projekty i wdrożenia nowych koncepcji i metod zarządzania, w których codziennie Państwa wspieramy. 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas w realizacji projektu, badającego wyzwania rynku szkoleniowego z punktu widzenia uczestnika, firmy, Trenera. To szansa dla nas wszystkich na kolejny krok w doskonaleniu naszego podejścia do działalności biznesowej, którą wspólnie tworzymy.

Poprosimy Państwa o propozycje lub komentarze związane z Waszymi wyznacznikami dobrego szkolenia, zapraszamy do uzupełnienia krótkiego formularza.

Tylko tyle i aż tyle.

Analizy, przygotowanie modelu i raport jak go zastosować jest po naszej stronie.

Wszystkim, zarówno firmom jak i pracownikom, którzy udzielą nam wsparcia w realizacji projektu prześlemy specjalny raport podsumowujący badanie z naszymi wskazówkami dotyczącymi koncepcji modelu i jego praktycznego wykorzystania w sterowaniu procesem szkoleniowym w przedsiębiorstwie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Dragun

Dział Rozwoju TQMsoft