Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

INSPIRUJEMY, BY
WIEDZIEĆ JAQ

 QnowHow to kawał solidnej wiedzy dostarczonej przez najlepszych profesjonalistów pracujących w zespole TQMsoft.

 

 

Tagi - Minitab

Konsultacje online

Konsultacje online

Zapraszamy do zapozania się z naszą ofertą konsultacji online.  Konsultacje on-line - to koncepcja konsultacji inżynierskich w formule godzinowej służąca do wspomagania Państwa kadry w momentach szczególnie wymagających dodatkowych zasobów lub w momentach, w których zespół utknął i zwolnił tempo prac, np. w ramach:
02.04.2020
Czytaj więcej
BETTER – FASTER – EASIER, czyli MINITAB 19. Jakie zmiany wprowadza nowa wersja?

BETTER – FASTER – EASIER, czyli MINITAB 19. Jakie zmiany wprowadza nowa wersja?

Andrzej Czarski
Andrzej Czarski
Trener TQMsoft
Po dwóch latach od premiery Minitaba 18 (rok 2017) firma Minitab wypuściła na rynek kolejną wersję tego programu, a mianowicie Minitab 19, a ściślej Minitab 19.1. Nowe wydanie dostępne jest w dwóch wersjach instalacyjnych tj. 32-bitowej oraz 64-bitowej. Nie są to, jak zwykle w przypadku Minitaba wymagania wygórowane, wyraża się w tym zapewne troska producenta o użyteczny i uniwersalny charakter programu.
26.06.2019
Czytaj więcej
Efektywna współpraca z Minitab

Efektywna współpraca z Minitab

Kilkuletnia współpraca z firmą Minitab wciąz dynamicznie się rozwija. Jako jedna z nielicznych firm na rynku, otrzymaliśmy wyróżnienie przez Minitab za zrealizowanie celów w 2018 roku! Jesteśmy kluczowym sprzedawcą oprogramowania Minitab w Polsce. Dysponujemy wsparciem technicznym oraz merytorycznym aplikacji i metod statystycznych w niej implementowanych. Dla naszych Klientów dostarczamy cała paletą szkoleń dotyczących aplikacji Minitab oraz metod statystycznych SPC z wykorzystaniem tej aplikacji.
27.03.2019
Czytaj więcej