Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Aktualności - 4

 Harmonogram szkoleń otwartych stacjonarnych i on-line lipiec – grudzień 2020

08.06.2020

Przedstawiamy gotowy harmonogram szkoleń na drugie półrocze 2020.

Oznacza to, że od 1 lipca ruszamy ze szkoleniami stacjonarnymi, które odbywają się w siedzibie TQMsoft. Oczywiście z zachowaniem wszystkich zaleceń epidemiologicznych.

Harmonogram zawiera: ponad 400 terminów stacjonarnych + 275 terminów on-line, 164 produkty szkoleniowe (w tym 18 nowych), z czego 130 ma opcję on-line.

Czytaj więcej

BIULETYN TQ&M LIPIEC - GRUDZIEŃ 2020

03.06.2020

Gorąco zachęcamy do lektury najnowszego wydania Biuletynu TQ&M.

Magazyn wydawany przez TQMsoft został zredagowany przez pracowników i współpracujących Trenerów. Odbywało się to w niecodzienny sposób, gdyż jak każdego, pandemia konronawirusa, dotknęła i nas. Praca nad biuletynem odbywała się zdalnie z naszych domów i mieszkań.

Było to ciężkie wyzwanie, ale podołaliśmy i z dumą prezentujemy nasze kolejne wydaniewink

Czytaj więcej

Program do kontroli jakości - darmowe telekonferencje

14.04.2020

Jeśli mają Państwo problemy z jakością i od dawna myślicie, że do obsługi jakości powinniście mieć aplikację. To świetnie się składa, bo oferujemy teraz swoją pomoc.

Proponujemy darmową telekonferencję, wyłącznie z Państwa firmą.

Podczas telekonferencji przedstawimy aplikację QDA oraz według życzenia możemy omówić następujące moduły:

Czytaj więcej

SIX SIGMA GREEN BELT - SZKOLENIE ONLINE

06.04.2020

Six Sigma Green Belt jest osobą prowadzącą projekty doskonalące w ramach optymalizacji procesów produkcyjnych i administracyjnych, nastawionych na oszczędności finansowe.

Takie kompetencje są szczególnie istotne w obecnym czasie dużych przeobrażeń i konieczności przedefiniowania procesów w firmach, dlatego opracowaliśmy warsztatowy program nauczania, oparty o rzeczywiste dane i projekty. Szkolenie pozwoli uzyskać niezbędne umiejętności i kompetencje do samodzielnego zdefiniowania, zmierzenia, analizy i rozwiązania problemów oraz uzyskania konkurencyjnej...

Czytaj więcej

Konsultacje online

02.04.2020

Zapraszamy do zapozania się z naszą ofertą konsultacji online. 

Konsultacje on-line - to koncepcja konsultacji inżynierskich w formule godzinowej służąca do wspomagania Państwa kadry w momentach szczególnie wymagających dodatkowych zasobów lub w momentach, w których zespół utknął i zwolnił tempo prac, np. w ramach:

Czytaj więcej

Szkolenia warsztatowe w formie wideokonferencji

24.03.2020

Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których wewnętrzne procedury ograniczają wyjazdy zewnętrzne, w związku z istniejącą sytuacją spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym.  

W związku z tym zachęcamy do kontaktu w sprawie:

Czytaj więcej