Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Usługi i rozwiązania dla branży AGD i elektroniki

WYMAGANIA BRANŻOWE SYSTEMY ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

x

WYMAGANIA BRANŻOWE - SYSTEMY ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Branża AGD i elektroniki jest silnie zorientowana na klienta, a środowisko w jakim funkcjonuje jest bardzo konkurencyjne. Wymagania wewnętrzne idą w kierunku silnego zarządzania jakością, zgodności z regulacjami oraz doskonalenia i uelastyczniania procesów wytwórczych. Proponujemy dedykowane pakiety szkoleniowe w zakresie spełnienia wymagań branżowych i zarządzania jakością. Wspólnie inicjując i prowadząc projekty doskonalące ze wsparciem kompetencji inżynierskich i osobistych, przygotowujemy naszych klientów na przyszłe wyzwania w tym konkurencyjnym środowisku.

Zobacz więcej

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW SAMOCHODÓW

ANALIZA RYZYKA I NIEZAWODNOŚĆ

Klienci AGD i elektroniki powinni odczuwać w codziennym użytkowaniu jakość i niezawodność dobrze zaprojektowanych, odpowiednio sprawdzonych i niezawodnie działających produktów. Stąd nastawienie na metody ilościowe i jakościowe związane z analizą ryzyka,  analizą niezawodności czy analizą punktu przetwarzania, po to, aby produkować produkt bezbłędnie za pierwszym razem przy możliwie optymalnych kosztach.

 

Zobacz więcej

zdjęcie

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

zdjecie

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Zaangażowanie w satysfakcję klientów motywuje nas do pozostawania innowacyjnymi, adaptując się do zmieniających się wyzwań biznesowych. TQMsoft oferuje swoim klientom nowe produkty związane z rozwojem pracowników branży oraz wspomaganiem ich od strony narzędziowej. Metody twarde oceny ergonomicznej stanowisk pracy, dostosowania ich do zmiennych możliwości pracowników liniowych, balansowania linii i zapewnienia jej elastyczności i efektywności są naszymi priorytetami wsparcia dla inżynierów procesu i technologów.

Zobacz więcej

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualne rozwiązania i indywidualne podejście mają kluczowe znaczenie poprawie przepływu i redukcji zmienności w procesach dotykających wszystkich procesów. Pomagamy w obszarze realizacji i monitorowaniu produkcji, natychmiastowej reakcji na problemy jakościowe i logistyczne, redukcji czasu przejścia, zapewnienia doskonałości produkcji na maszynach czy zapewnieniu jakości, ponieważ doświadczenie nauczyło nas, że są to główne sposoby, aby skutecznie zagwarantować jakość i niezawodność produktów i procesów.

 

Zobacz więcej

zdjęcie

PROPONOWANIE TEMATY SZKOLENIOWE I KONSULTACJE

Wymagania branżowe

Poniżej znajdą Państwo listę szkoleń otwartych i zamkniętych dedykowanych dla AGD i elektroniki.

Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki tematów oraz terminów szkoleń, która pozwala filtrować szkolenia po wybranych kryteriach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem danego szkolenia w swojej organizacji w formie zamkniętej, prosimy o kontakt z Działem Szkoleń Zamkniętych, który podany jest przy każdym szkoleniu.

 

 

 

Harmonogram szkoleń otwartych PersonAll® - z zakresu umiejętności osobiste na produkcji, można znaleźć również tutaj.

Pełna Mapa Szkoleń z oferty TQMsoft

Mapa Projektów TQMsoft