Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Usługi i rozwiązania dla branży motoryzacyjnej

Wymagania branżowe Systemy Zarządzania Jakością

Wymagania branżowe Systemy Zarządzania Jakością

Wymagania branżowe - Systemy Zarządzania Jakością

Branża motoryzacyjna to liczne wymagania jakościowe związane z obowiązującymi standardami i specyficznymi wymaganiami klientów OEM. Jesteśmy przygotowani, aby służyć naszym klientom w spełnieniu tych wymogów oraz w doskonaleniu ich systemów zapewnienia jakości.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo użytkowników samochodów

Bezpieczeństwo użytkowników samochodów

Na jakość samochodów i bezpieczeństwo ich użytkowników wpływają wszystkie komponenty, z których się one składają. Zarówno zakłady OEM jak i ich dostawcy robią wszystko, aby spełnić najwyższe wymagania. Pomagamy zastosować odpowiednie metody i narzędzia eliminujące błędy już na etapie projektu oraz zabezpieczające przed powstawaniem problemów jakościowych w czasie produkcji. Dostarczamy narzędzia od analizy ryzyka poprzez planowanie procesu produkcyjnego oraz jego nadzorowanie i doskonalenie.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów

Wymagania niezawodności i wydajności procesu produkcyjnego

Wymagania niezawodności procesu - Zdjęcie

Wymagania niezawodności i wydajności procesu produkcyjnego

Produkcja wielkoseryjna w coraz większym stopniu opiera się na niezawodności całego procesu produkcyjnego i logistycznego. Wszystkie przestoje i awarie wpływają na rentowność producentów samochodów i części. Oferujemy szkolenia i wdrożenia w ramach projektów nakierowanych na doskonalenie jakości oraz podnoszenie produktywności, w tym monitorowanie linii produkcyjnych i maszyn oraz optymalizacji procesów produkcyjnych.

Zobacz więcej

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Dedykowane rozwiązania i indywidualne podejście mają kluczowe znaczenie dla procesu budowania kultury opartej o jakość powiązanej z realizacją celów produkcyjnych. Nie tylko oferujemy potrzebne metody i narzędzia, ale także dbamy o to, aby były skutecznie wykorzystane i z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem pracowników.

Zobacz więcej

Dedykowane rozwiązania i indywidualne podejście mają kluczowe znaczenie dla procesu budowania kultury opartej o jakość powiązanej z realizacją celów produkcyjnych. Nie tylko oferujemy potrzebne metody i narzędzia, ale także dbamy o to, aby były optymalnie

Proponowanie tematy szkoleniowe i konsultacje

Wymagania branżowe

Poniżej znajdą Państwo listę szkoleń otwartych i zamkniętych dedykowanych dla branży motoryzacyjnej.

Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki tematów oraz terminów szkoleń, która pozwala filtrować szkolenia po wybranych kryteriach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem danego szkolenia w swojej organizacji w formie zamkniętej, prosimy o kontakt z Działem Szkoleń Zamkniętych, który podany jest przy każdym szkoleniu.

 

 

 

Harmonogram szkoleń otwartych PersonAll® - z zakresu umiejętności osobiste na produkcji, można znaleźć również tutaj.

Pełna Mapa Szkoleń z oferty TQMsoft

Mapa Projektów TQMsoft