Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Usługi i rozwiązania dla branży farmaceutyczno-kosmetycznej i wyrobów medycznych

Wymagania branżowe Systemy Zarządzania Jakością

Wymagania branżowe Systemy Zarządzania Jakością

Wymagania branżowe - Systemy Zarządzania Jakością

Produkcja farmaceutyczna i kosmetyczna wiąże się z licznymi wymaganiami branżowymi. Jesteśmy przygotowani, aby służyć naszym klientom w spełnieniu tych wymogów prawnych oraz doskonaleniu systemów zapewnienia jakości tak, aby zawsze być gotowym do audytów jak również zapewnić tymczasowe wsparcie konsultacyjno-doradcze dla zespołów wdrożeniowych.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów

Jakość i bezpieczeństwo produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i medycznych są podstawowe. Nie ma miejsca na błędy, a system zapewnienia jakości powinien eliminować wszystkie możliwości popełnienia pomyłek. Pacjenci i konsumenci produktów leczniczych muszą być w 100 procentach pewni produktu. Kluczowa jest analiza ryzyka oraz zastosowanie najlepszych narzędzi nadzorowania i doskonalenia procesu i rozwiązywania problemów organizacyjnych i jakościowych.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów

Wymagania niezawodności procesu

Wymagania niezawodności procesu - Zdjęcie

Wymagania niezawodności procesu

Produkcja w obecnym czasie opiera się mocno zarówno o maszyny i ludzi. Rozumiemy, że liczy się niezawodność całego procesu produkcyjnego i logistycznego. Oferujemy wartość dodaną poprzez proaktywne spojrzenie na istniejące systemy jakości i produktywności, w tym monitorowanie linii produkcyjnych i maszyn oraz optymalizacji procesów produkcyjnych.

Zobacz więcej

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Dedykowane rozwiązania i indywidualne podejście mają kluczowe znaczenie dla procesu budowania kultury opartej o jakość powiązanej z realizacją celów produkcyjnych. Nie tylko oferujemy potrzebne metody i narzędzia, ale także dbamy o to, aby były optymalnie wykorzystane przez pracowników z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem.

Zobacz więcej

Dedykowane rozwiązania i indywidualne podejście mają kluczowe znaczenie dla procesu budowania kultury opartej o jakość powiązanej z realizacją celów produkcyjnych. Nie tylko oferujemy potrzebne metody i narzędzia, ale także dbamy o to, aby były optymalnie

Proponowanie tematy szkoleniowe i konsultacje

Wymagania branżowe

Poniżej znajdą Państwo listę szkoleń otwartych i zamkniętych dedykowanych dla branży farmaceutycznej, produkcji kosmetyków i wyrobów medycznych.

Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki tematów oraz terminów szkoleń, która pozwala filtrować szkolenia po wybranych kryteriach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem danego szkolenia w swojej organizacji w formie zamkniętej, prosimy o kontakt z Działem Szkoleń Zamkniętych, który podany jest przy każdym szkoleniu.

 

 

 

Harmonogram szkoleń otwartych PersonAll® - z zakresu umiejętności osobiste na produkcji, można znaleźć również tutaj.

Pełna Mapa Szkoleń z oferty TQMsoft

Mapa Projektów TQMsoft