Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

INSPIRUJEMY, BY
WIEDZIEĆ JAQ

 QnowHow to kawał solidnej wiedzy dostarczonej przez najlepszych profesjonalistów pracujących w zespole TQMsoft.

 

 

Tagi - targi

Targi Control Messe 2019 w Stuttgarcie

Targi Control Messe 2019 w Stuttgarcie

W dniach 6-9 maja uczestniczyliśmy w targach Control Messe 2019 w Stuttgarcie. Są to jedne z największych targów technik kontroli i zapewnienia jakości w Europie. Na targach są przedstawiane z całego świat aktualne oferty z zakresu przydatnych technologii, procesów, produktów i rozwiązań systemowych w dziedzinie przemysłowej kontroli jakości. Ponadto na targach prezentowane są zdigitalizowane systemy do wizualizacji danych pomiarowych i innych funkcji pomiaru w czasie rzeczywistym.
14.05.2019
Czytaj więcej
HANNOVER MESSE 2018

HANNOVER MESSE 2018

Hannover Messe to międzynarodowe targi innowacyjnych technologii przemysłowych, które odbędą się w Hannoverze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r. To jedno z najważniejsze wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe jest „Energize tommorow”. Na wydarzeniu takiej rangi nie mogło zabraknąć naszego przedstawiciela, który będzie się bacznie przyglądał najnowszym trendom w branży produkcyjnej.
24.04.2018
Czytaj więcej
Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości

Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości

Po raz kolejny przedstawiciele firmy TQMsoft uczestniczą w Międzynarodowych targach kontroli jakości, które odbywają  się w Centrum Wystawowym w Stuttgarcie. Targi odbywają się pod hasłem Zapewnienie jakości jako czynnik sukcesu. W dniach 24-27 kwietnia 2018 r., nasi pracownicy będą mieli okazję zapoznać się z praktyczną prezentacją aktualnych światowych trendów, najnowszych technologii, procesów, produktów i rozwiązań systemowych w zakresie zapewnienia jakości przemysłowej.
24.04.2018
Czytaj więcej