Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Aktualności - 9

X Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna

16.05.2018
Firma TQMsoft wśród wystawców X wiosennej konferencji Farmaceutycznej Monitorowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych, minimalizacja ryzyka, jak najlepsze utrzymanie ruchu, optymalizacja a pracownicy. To główne zagadnienia X wiosennej Konferencji Farmaceutycznej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy 17 maja 2018 r. do hotelu Zamek Gniew w Gniewie. W trakcie konferencji chcemy się z Państwem spotkać przy stoisku naszej firmy, na którym zaprezentujemy działanie systemu ANDON. Zapraszamy serdecznie!
Czytaj więcej

OLEANPIADA 2018

15.05.2018
Przedstawiamy krótką fotorelację relację z konkursu Oleanpiada, który odbył się w dniu 24.04.2018 r. Firma TQMsoft była srebrnym sponsorem Oleanpiady, konkursu z dziedziny Lean Management skierowanym do uczniów liceów i techników z całej Polski. Gratulujemy zwycięskim drużynom i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w przedsięwzięciu, którego celem jest popularyzacja wiedzy o metodologii Lean. Jesteśmy przekonani, że z częścią uczestników konkursu, spotkamy się na naszych szkoleniach, kiedy będą w trakcie rozwijania swoich karier zawodowych.
Czytaj więcej

HANNOVER MESSE 2018

24.04.2018
Hannover Messe to międzynarodowe targi innowacyjnych technologii przemysłowych, które odbędą się w Hannoverze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r. To jedno z najważniejsze wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe jest „Energize tommorow”. Na wydarzeniu takiej rangi nie mogło zabraknąć naszego przedstawiciela, który będzie się bacznie przyglądał najnowszym trendom w branży produkcyjnej.
Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości

24.04.2018
Po raz kolejny przedstawiciele firmy TQMsoft uczestniczą w Międzynarodowych targach kontroli jakości, które odbywają  się w Centrum Wystawowym w Stuttgarcie. Targi odbywają się pod hasłem Zapewnienie jakości jako czynnik sukcesu. W dniach 24-27 kwietnia 2018 r., nasi pracownicy będą mieli okazję zapoznać się z praktyczną prezentacją aktualnych światowych trendów, najnowszych technologii, procesów, produktów i rozwiązań systemowych w zakresie zapewnienia jakości przemysłowej.
Czytaj więcej

TQMsoft srebrnym sponsorem OLEANPIADY!

24.04.2018
Miło nam poinformować, że firma TQMsoft jest srebrnym sponsorem Oleanpiady, konkursu z dziedziny Lean Management, który skierowany jest do uczniów liceów i techników z całej Polski. Uczestnicy konkursu, który odbywa się na terenie Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, będą oceniani pod kątem posiadanej wiedzy, sposobów organizacji i doskonalenia własnej pracy, tworzenia rozwiązań na efektywniejsze gospodarowanie wszelkimi zasobami, w tym energią, miejscem i czasem.
Czytaj więcej

Nowe logo i identyfikacja wizualna

13.04.2018
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi, oficjalnymi logotypami firmy TQMsoft. "Postęp jest niemożliwy bez zmiany" G.B. Shaw. Chcemy rozwijać się nieustannie - jednym z kroków w tym kierunku jest nowe logo. Celem zmian jest odświeżenie identyfikacji tak, by jak najlepiej odzwierciedlała cechy, dzięki którym nasz firma zawdzięcza swój rynkowy sukces – profesjonalizm, eksperckość oraz elastyczne podejście do Klienta.
Czytaj więcej

3. Forum Motywacja na Produkcji - 22-23 marca 2018 r.

12.03.2018
Zapraszamy do dyskusji: Czy rozwój napędza motywację, czy odwrotnie – trzeba mieć motywację do rozwoju. Forum Motywacja na Produkcji to międzybranżowe spotkanie top managerów – praktyków, odpowiedzialnych za procesy produkcyjne w fabrykach, którzy zarządzają zespołami pracowników, mając bezpośredni wpływ na jakość i efektywność ich pracy.
Czytaj więcej

X konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym - 21-22 marca 2018 r.

12.03.2018
Firma TQMsoft wśród prelegentów X konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym. Efektywne zarządzanie utrzymaniem ruchem w zakładzie branży spożywczej pomaga w osiągnięciu pożądanych zysków i rozwoju innowacyjności firmy. Niezbędny jest w tym szeroki wachlarz narzędzi i technik ułatwiających pracę działu utrzymania ruchu. To tematyka X konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym na która serdecznie Państwa zapraszamy 21 marca 2018 r. do hotelu Mercure Gdynia Centrum.
Czytaj więcej