Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor

Aktualności - 9

Szlachetna Paczka od TQMsoft

11.12.2018
Już po raz trzeci zespół TQMsoft miał przyjemność wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka. Niewielka grupa osób, ale z wielkimi sercami zebrała się i stworzyła świąteczną paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin w woj. małopolskim. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w akcję, udało nam się umieścić w  paczce wszystko co niezbędne. Chłopaki z naszej ekipy zawieźli świąteczne prezenty do magazynu w Szczurowej, a wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali je wybranej przez nas rodzinie. Cieszymy się, że co roku mamy możliwość pomocy w ramach akcji Szlachetna...
Czytaj więcej

Harmonogram Szkoleń Otwartych styczeń - czerwiec 2019

05.12.2018
Na naszej stronie internetowej jest już dostępny harmonogram szkoleń otwartych na I  połowę 2019 roku! W pierwszej połowie 2019 roku zaplanowaliśmy dla Państwa 359 terminów szkoleń otwartych. Wśród nich znajdują się zarówno najpopularniejsze szkolenia z poprzednich lat, którymi zainteresowanie naszych Klientów wciąż nie słabnie, jak i zupełnie nowe tematy. Kilkanaście nowych szkoleń, które zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty to odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych Klientów.
Czytaj więcej

TQMsoft Gepardem Biznesu 2017

14.11.2018
Miło nam poinformować, że firma TQMsoft po raz kolejny zdobyła tytuł GEPARD BIZNESU 2017 Tytuł ten został nadany przez Instytut Europejskiego Biznesu w Warszawie, który nadał naszej firmie ten tytuł po zbadaniu dynamiki ekonomicznej. Ponadto zdobyliśmy również tytuł w kategoriach Efektywna Firma 2017, oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2017.
Czytaj więcej

Zakończenie działaności programu tqAcademy

10.10.2018
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01/01/2019 program tqAcacemy został zakończony. Wszystkie zdobyte do tej pory punkty za szkolenia straciły ważność i nie będą już naliczane nowe. Do 31/12/2018 roku można zgłaszać chęć przystąpienia do egzaminu na certyfikowanego eksperta, pod warunkiem zdobycia wcześniej wymaganej liczby punktów w określonej ścieżce eksperckiej. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem certyfikatu lub kontunuowaniem programu w ramach indywidualnej ścieżki eksperckiej, prosimy o kontakt mailowy:
Czytaj więcej

VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG

08.10.2018
25-27 września Firma TQMsoft miała przyjemność uczestniczyć w VII Forum Adaptive Manufacturing w sektorze FMCG, które odbyło się w Warszawie, w hotelu Courtyard by Marriott. Forum Adaptive Manufacturing to prestiżowe spotkanie praktyków zarządzających procesami produkcyjnymi w fabrykach sektora FMCG w Polsce. Jego głównym celem jest wymiana najlepszych praktyk w obszarze efektywnego dostosowania procesów produkcyjnych do stale zmieniających się potrzeb klienta, tak aby szybko dostarczyć produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.
Czytaj więcej

W wakacje "szkolimy na miękko" 15% taniej...

12.07.2018
Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji na szkolenia kształcące umiejętności osobiste w ramach programu PersonAll® Wszystkie szkolenia PersonAll®, których terminy przypadają w okresie wakacyjnym (1 lipiec -31 sierpień 2018) objete zostały 15% promocją*. Każda osoba, która się zgłosi na dowolne szkolenie "miękkie" w tym terminie dostanie rabat -15% od ceny regularnej podanej w harmonogramie szkoleń. Sprawdź harmonogram szkoleń PersonAll®
Czytaj więcej

Nowości w ofercie TQMsoft!

05.07.2018
Poznaj nowe trendy w szkoleniach dla firm produkcyjnych Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, które zostały wprowadzone do naszej oferty szkoleniowej. Nowe tematy zostały opracwane na podstawie informacji płynących z rynku, najnowszych trendów związanych z poszerzaniem kompetencji oraz są wynikiem zapotrzebowania zgłaszanego przez naszych Klientów.
Czytaj więcej

System zarządzania jakością zgodny ze standardem ISO 9001:2015

19.06.2018
Miło nam poinformować, że firma TQMsoft uzyskała certyfikat ISO 9001:2015. Certyfikat ten daje naszym Klientom pewność, że dostarczane przez nas towary i usługi są najwyższej jakości. Nasza firma od początku swojego istnienia mocno stawiała na jakość oraz ciągłe doskonalenie wydajności. Certyfikacja wykazuje istnienie efektywnego systemu zarządzania jakością, który spełnia wymagania normy ISO 9001:2015, potwierdzone przez przez niezależną, zewnętrzną jednostkę certyfikującą.    
Czytaj więcej

IV Edycja Turnieju Streetballa w Polkowicach

19.06.2018
Po raz kolejny firma TQMsoft miała przyjemność być jednym ze sponsorów Turnieju Streetballa w Polkowicach Turniej koszykówki ulicznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych McDonald's Streetball Night Polkowice 2018 jak co roku dostarczył sportowych emocji, drużynowej współpracy i świetnej zabawy.
Czytaj więcej

Big Data, Industry 4.0 - Nowy Biuletyn TQ&M!

18.06.2018
Zapraszamy do pobrania najnowszego wydania biuletynu Total Quality and More! W środku znajdują się artykuły naszych trenerów i konsultantów, które skupiają się wokół tematów: Industry 4.0, Big Data, kart kontrolnych, ekonomii i ergonomii ruchu, wymagań IATF 16949:2016, analizy systemu pomiarowego. W nowym numerze znajdą również Państwo opis naszych konsultacji z zakresu organizacji, jakości i produktywności, kilka słów o szkoleniach zamkniętych oraz harmonogram szkoleń otwartych TQMsoft (lipiec-grudzień 2018).
Czytaj więcej